2733
2734
عنوان

کار نکردن شکم نوزاد

1475 بازدید | 3 پست
پسرم الان 12 روزشه. .. شیر خودم رو مخوره ٰ...شکمش روزی یک بار کار میکنه... اونم بعضی وقتا خیلی زور میزنه و گریه میکنه... چی‌ کارش کنم؟؟؟

از وقتی به دنیا اومده همینجوری بوده فقط 2 روز روزی 2 بار بوده...به نظرتون نی نیم مشکل داره یا طبیعیه؟؟؟ تورو خدا کمکم کنین...خیلی نگرانشم
نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت اما می توان آغاز کرد و پایان خوبی داشت.
مامان آنا نی نی منم اینطوری بود . بخاطره غدا خوردن خودم بود . یه چند تا کمپوت انجیر و هلو و گلابی خوردم بعد شیر خوردن اونم درست شد
آدم باید یه "تو" داشته باشه که هر وقت از همه چی خسته و نا امید بود بهش بگه : مهم اینه که تو هستی ، بیخیال ِ دنیا آنیسام
سلام انا جون
قدم نورسیده مبارک عزیزم
اشکال از خوراک خودت این روزا تو باید تا میتونی مایعات بخوری مثل اب ماهیچه یا ابگوشت البته بدون نخود ولوبیا غذاهای ساده ولی مقوی بخور دکترم به من گفته بود صبح ناشتا یه فنجون عرق کاسنی بخورموبعد از هر وعده غذا هم نصف فنجون عرق رازیانه البته تو کمتر بخور ولی بخور برای کبدت خوبه تا 4 ماهگی هم از لبنیات وشیر گاوی استفاده نکن چون اکثر نوزادها به پروتئین گاوی حساسا برای دلپیچه های نینی هم هیچی مثل عرق نعنا رقیق شده خوب نیست البته زیاده روی نکن چون خود عرق نعنا باعث یبوست میشه
در کل اگر مزاج خودت خوب باشه نینی هم خوب میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سمیرا جون و نیلیا جون ممنون از راهنماییتون
امروز بردمش بهداشت گفت 500 گرم وزنش اضافه شده و هیچ مشکلی نداره...ولی دکتر نیست که ببرمش ...حالا رو تغذیه خودم توجه میکنم ببینم چی میشه
نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت اما می توان آغاز کرد و پایان خوبی داشت.
2728