2737
2734
عنوان

دوختن دهانه رحم یاسرکلاژ

13528 بازدید | 49 پست
سلام خانوما هفته نه دکترم طول سرویکسموباسونوتومطبش گفت 26ونیم بهم گفت مشکلی نیست وخوبه ..دوهفته بعدرفتم مطبش بدون معاینه وسونوگفت خیلی پایینه طول سرویکست بایدبدوزم ...نامرد اون موقع به من نگفت من رعایت کنم شایددرست بشه وزیادبشه ...من اصلا نمیدونستم زیر30رومیدوزن ..چرا دفعه قبل بهم دروغ گفت
خیلی استرس دارم کسی تجربشوداشته
میشه ندوزم واستراحت کنم
خطرناکه
هزینه دوختن زیاده
بیهوشی ودرد داره؟
عوارض داره
ممنون میشم اطلاعاتی داریدبگید
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

با بیهوشی توی چند دقیقه عمل تموم میشه.بعدش هم درد نداری،شاید هم خیلی خفیف.من هم ٢٦ بودم البته من دوقلو باردار بودم،عوارض نداره،موقع زایمان باز میکنن.دکترم میگفت ما به خانم هایی که یه نی نی هم تو دلشونه اگه طولش پایین باشه توصیه میکنیم یرکلاژ بشن تا خیالشون تا اخر بارداری راحت باشه
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
2742
طول سرویکس نرمال باید بیشتر از 40 میلی متر باشد وقتی بین 40-35 میلی متر باشد اجازه سکس و سفر به بیمار داده نمی شود و توصیه می شود استراحت بیشتری کنند.
وقتی جواب بین 35-30 باشد باید استراحت مطلق شوید.
و زیر 30 میلی متر سرکلاژ شوید
معمولأ با افزایش وزن جنین از طول سرویکس کاسته می شود ولی نباید طی بارداری طبیعی به کمتر از
40 میلی متر برسد.
2740
بدوزی راحت میشی دیگه نگرانی و استرس نداری

ولی یه دکتر دیگه هم برو طاهری پناه یکدفعه به من یه دروغی گفته که من بهش اعتمادی ندارم

خیلی پولکی است.
به رغم تمام فاصله ها بیـــــا/برایت شکوفه ی سیبی کنار گذاشته ام...
بدوزی خیالت راحت تره./ من خواهرم سرکلاژ کرد زیاد سخت نبود

سرویکست کوتاهه

مادر 39 عالیه
من 37 بود هفته 13
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
39 خیلی خوبه مادر
من هفته 12 سرویکسم بود 34 دکترم گفت یه سونو دیگه 16 هفتگی انجام بده اگه کمتر شد باید بدوزی که رفتم خونه و فقط 4 هفته دراز کشیدم
سونوی بعدی شد 40 !
امروزم که تو 29 هفتگی سونو گفت همون 40
2706