2737
2734
عنوان

کارشناسی ارشد

151 بازدید | 11 پست

سلام

من کارشناسی علوم تربیتی خوندم 

در آموزش و پرورش مشغولم و میخوام برای ارشد بخونم سر در گم هستم چه رشته ای بخونم تا برای آینده شغلیم بهتر باشه...

مدیریت آموزشی

روان شناسی 

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سوال همسر منم اینه😁

اونم کارشناس علوم تربیتی و توی اموزش و پرورش مشغول ب کاره

حالا برای ارشد ثبت نام کرده 

فعلا زده علوم تربیتی اما نمیدونه زیر رشته کدومو بره

خدایا شکرت
2731
دقیقا بین این دوتا موندم    

خب خودت باید شرایط رو بسنجی و ببینی کدوم رشته برا کدوم پست بدرد میخوره

باید پرس و جو کنی 

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.
سوال همسر منم اینه😁 اونم کارشناس علوم تربیتی و توی اموزش و پرورش مشغول ب کاره حالا برای ارشد ثبت ...

من بالینی دوست دارم اما شهرم نداره باید برم ی شهر دیگه با وجود متاهلی و شاغل بودن سخته برام

من بالینی دوست دارم اما شهرم نداره باید برم ی شهر دیگه با وجود متاهلی و شاغل بودن سخته برام

من سوالم اینه چه رشته بره که بعدا بتونه معاون یا مدیر بشه

منظور اینه تغییر مقطع بخوره

خدایا شکرت
2740
خب خودت باید شرایط رو بسنجی و ببینی کدوم رشته برا کدوم پست بدرد میخوره باید پرس و جو کنی 

پرس و جو کردم به این دوتا رسیدم ولی خب نتایج برابر بود خودم بالینی دوست دارم اما تو شهرم نیست باید برم شهر دیگه

سلام عزیزم من اتفاقی اون تاپیک تحقیق در مورد اسلامت رو دیدم اما متاسفانه قفل نبود نمیشد کامنت بذارم اینجا گذاشتم

نمیدونم سخنرانی های استاد محمد شجاعی رو شنیدی یا نه اما عالین با بیس روان شناسی و انسان شناسی و همراه با تحلیل

و همین طور پیج hedayatnoor که براب آقای محمد علی انصاری هست ازونایی بودن که خیلی از مخاطبینشون این نظر رو دارن که ای کاش از اول یکی مثل ایشون دین رو بهشون معرفی میکرد

کتاب ها و سخنرانی های پناهیان هم عالیه و بیست سال مطالعه در مورد نفس داشته من خودم نمیدونستم در این حد با سواده و واقعا صحبت هاش پر مغز و مفهومه و با تحلیل رفتارها و امیال ما در زندگی شروع میکنه صحبت هاشو و قشنگ حس میکنی که چه قدر میشناستت اینا رو سرچ کنی میتونی وارد کانال ت ل گ ر ا م و پیج اینستاگرامشون بشی

سلام عزیزم من اتفاقی اون تاپیک تحقیق در مورد اسلامت رو دیدم اما متاسفانه قفل نبود نمیشد کامنت بذارم ...

سلام

بله استاد شجاعی رو گوش کردم استاد پناهیان هم تو برنامه ریزیم گذاشتم ممنون که وقت گذاشتی 🌷