2737
2734
دوستان کسی بوده که پری باشه و بی بی چکش مثبت باشه و بارداری سالمی داشته باشه ؟؟؟؟ یا یک بارداری مشکل دار هستش ؟؟؟؟؟؟؟؟ یا اصلا باردار نیست ؟؟؟؟؟؟؟ یا خارج رحمی هستش؟؟؟؟؟؟
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای خدااااااااااا هیشکی تجربه نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟ من دارم سکته میکنممممممممممم
عزیزم ذره ذره وجودم بی صبرانه منتظرم در وجودم ریشه بزنی و من طعم شیرین مادر شدن رو بچشم ....
2728
من امروز روز دوم پری بودم بی بی چک گذاشتم و یک خط کمرنگ رو داره نشون میده خیلییییی می ترسم من سه ماه پیش یک بارداری خارج رحمی داشتم
2738
من این ماه کرم واژینال کلوتریمازول مصرف کردم بعد از هفته پیش روز 19 لکه بینی داشتم تا دیروز که روز 27 بودم پری شدم شک داشتم به خاطر همین امروز بی بی چک گذاشتم چون هیچ وقت اینقدر طولانی لکه بینی نداشتم ولی پری هم کم نیست و مثل همیشه هستش خیلیییییییییی می ترسم
من سه ماه پیش هم که خارج رحمی باردار بودم سه روز پری بودم بعدش بی بی چک گذاشتم و دو خط سریع افتاد ولی متاسفانه خارج رحمی بود الان خیلییییییییییییییییی می ترسم ای خدااااااااااااااااااااا خودت کمکم کن اصلا جرات ندارم برم ازمایش بدم
من دوساله که منتظر نی نی هستممممممممممممم و از خدا یک بارداری سالم رو میخوام الان نمیدونم باید خوشحال باشم که بی بی چکم دو خط شده یا ناراحت ای خدااااااااااااااااااااااااا خواهش میکنم کمکم کن
2706