2737
2734
بابام میگه اونجا خیلی شلوغه پس قیمتاش خوبه نمیدونم ارزش داره یا نه دوس دارم یه جایی برم که قیمتاش مناسب باشه و شیک هم باشه خ بهار گرون بود دخترم ده ماهشه بیشتر نوزادی میخام
خدایا مرا مدام یاداوری کن که چه نعمت هایی به من دادی زیرا من فراموشکارم
البته سمته. غرب هستم واسه همین نبرد رو نمیدونم برم یا نه یا هرجایی که دوستان معرفی کنن ممنون میشم
خدایا مرا مدام یاداوری کن که چه نعمت هایی به من دادی زیرا من فراموشکارم
افسریه برو.تو 15متری دوم یه نمایندگی آشور هست.یه سری مدلهاشو تیکه ای 6500میده.که خیلی به صرفه است.اسم مغازه اش فسقلی هاست.یه عالمه مغازه های دیگه هم هست با قیمتای مناسب.پشیمون نمیشی.
خداجون مرسی که خوشبختیمون کامل شد. برای سالم به دنیا اومدن دخملم برام دعا کنید. مرسی. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نبرد نزدیک خونه ماست مارک خاصی نداره من چند دفعه رفتم ولی ازش خرید نکردم ارزون هست بستگی داره من خودم ترجیح میدم کم بخرم جنس خوب که زود تل نشه رنگش بره یکی میگه ارزون میخرم تند تند میخرم تو کوکا روبروی نبردم یه سیسمونی فروشی هست اونم,خوبه جنساش قیمتاشم بد نیست
2742