2733
2739
عنوان

پاییز زیبا و بارانی من ..........

2695 بازدید | 72 پست
من متولد پاییزم...........
عااااشق پاییزم ....
عاشق برگ ریزون هاش ........
عاشق بارونای زیباش............
عاشق احساسی که وقت لگدکردن برگای زردش بهم دست میده............
عاشق رمانتیک بودن اب وهواش ..........
خیلی ها پاییز رو فصل غم میدونن ولی من فصل عشق میدونم چون غمش هم زیباست ...........
پاییز سالار فصل هاست .........
پاییز فصل عاشقی است .......
فصل نشستن در کنار پنجره و پوشیدن یه پلیور گرم و یه فنجان چای داغ و یه مشت فکرای درهم از شادی و غم ............
امیدوارم از شعرا و عکسای پاییزی تاپیکم که جمع اوری کردم لذت ببرین و یه کم حال و هواتون عوض شه دوسااای گل نی نی سایتی من ...........
شماهم دریغ نکنین اشعار و عکسای زیبا داشتین بذارین لذت ببریم همگی ......
اگرم خواستین از خاطره های خوب و بدتون تو پاییز بگین فکر کنم باحال بشه .......
بووووووووووووووووووس
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers
پاییز می رسد که مرا مبتلا کند
با رنگ های تازه مرا آشنا کند

پاییز می رسد که همانند سال پیش
خود را دوباره در دل قالیچه جا کند

او می رسد که از پس نه ماه انتظار
راز درخت باغچه را برملا کند

او قول داده است که امسال از سفر
اندوه های تازه بیارد، خدا کند

او می رسد که باز هم عاشق کند مرا
او قول داده است به قولش وفا کند

پاییز عاشق است و راهی نمانده است
جز این که روز و شب بنشیند دعا کند

شاید اثر کند و خداوند فصل ها
یک فصل را به خاطر او جا به جا کند

تقویم خواست از تو بگیرد بهار را
تقدیر خواست راه شما را جدا کند

خش خش، صدای پای خزان است، یک نفر
در را به روی حضرت پاییز وا کند ..........
آپلود عکس
مادرم هرگز بهشت را زیر پایت ندیدم،زیر پای تو آرزوهایی بود که از آن گذشتی به خاطرمن برای شادی روح مادر گلم صلوات... Lilypie First Birthday tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صدای باران زیباترین ترانه خداست که طنینش زندگی را برای ما تکرار می کند؛ نکند فقط به گل آلودگی کفشهایمان بیندیشیم!؟
آپلود عکس
2742
وقتی برگ های پاییز رو زیر پات له می کنی، یادت باشه روزی بهت نفس هدیه می کردن .....
آپلود عکس
هواش، باروناش ،رنگ درخت ها ،خش خش برگ ها، افتاب بعد از ظهریش که فقط میتابه ولی گرمایی نداره ،بوی شمع با عطر چوب , لباسای گشاد و لگینز های گرم قهوه و چاییه داغ بعد از ظهریش، نارنگیییییی وقتی سبز و ترشه ، تولد عشقممممم عمرم دخترم , چکمه، بارونی، ژاکت های کاموایی، بلوز های بافتنی، چتر ، صبح های سردددد، یه پتوی اضافه، مه سر صبحی، جوراب شلواری، رنگ های قهوه ای نارنجی، موهای شرابی، در اوردن لباس های استین بلند پاییزی، سوپ و اش های داغ عصرونه , حتی دپرشن های کوتاه و موقتی ....
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
من متولد 29 شهریورم و تابستونی حساب می شم اما منم عاشق پاییزم..توی همه فصل ها پاییز بیشتر دوست دارم . رمانتیک و دلچسبه
در هیاهوی زندگی دریافتم: چه دویدن هایی که فقط پاهایم را از من گرفت. چه غصه هایی که فقط سپیدی موهایم را حاصل شد، در حالیکه قصه ای کودکانه بیش نبود. دریافتم:خدایی هست که اگر بخواهد می شود وگرنه نمی شود...به همین سادگی
2738
من باشم و تو باشی و باران ، چه دیدنی است
بی چتر حس پرسه زدن ها نگفتنی است
پاییز با تو فصل دل انگیز بوسه هاست
با تو صدای بارش باران شنیدنی است
ابری و چکه می کنی و مست می شوم
طعم لبان خیس تو الان چشیدنی است
خیسم شبیه قطره ی باران ، شبیه تو
تصویر خیس قطره ی باران کشیدنی است
این جاده با تو تا همه جا مزه می دهد
این راه ناکجای من و تو رسیدنی است
باران ببار ! بهتر از این که نمی شود
من باشم و تو باشی و باران ، چه دیدنی است !
آپلود عکس
من باشم و تو باشی و باران ، چه دیدنی است
بی چتر حس پرسه زدن ها نگفتنی است
پاییز با تو فصل دل انگیز بوسه هاست
با تو صدای بارش باران شنیدنی است
ابری و چکه می کنی و مست می شوم
طعم لبان خیس تو الان چشیدنی است
خیسم شبیه قطره ی باران ، شبیه تو
تصویر خیس قطره ی باران کشیدنی است
این جاده با تو تا همه جا مزه می دهد
این راه ناکجای من و تو رسیدنی است
باران ببار ! بهتر از این که نمی شود
من باشم و تو باشی و باران ، چه دیدنی است !
آپلود عکس
منم متولد مهرم...20مهر....مهری که عاشقانه دوستش دارم....عاشق پاییز رنگارنگم...برگ ریزوناش دیوونمم میکنه...کوچ پرنده هاش سحرم میکنه...
و خلاصه کلام هوای پاییز مجنونم میکنه....
"مامان,مامان";
کاش بازم میتونستم بلند صدات کنم و تو بگی:جانم
من متولدِ پاییزم،

فصل ِ زردی

فصل ِ بادِ وحشی

فصل ِ شاعرهای پیر

فصل ِ نقاشان بی نظیر

کس چه می داند!

شایدم بس دلگیر!!

.

راستی چه کسی می گفت؟

� زندگی تر شدن پی در پی در حوضچه اکنون است �

گویا سهراب هم تر شده بود…!

من متولد پاییزم

فصل ِ دلسردی عشق

فصل ِ افتادن ِ برگ

فصل ِ تولد ِ رنگ!

و تـــو هم، متولد پاییز

تو هم ســرد!

تو هم بــاد!

من متولد پائیزم

فصل دیدن رنگ در بعد نگاه

فصل آرامش دل

فصل غوغای نگاه!

فصل خواهش

فصل سایه

فصل باران

بـــاران!
آپلود عکس
تلخ است که لبریز حقایق شده است

زرد است که با درد موافق شده است

عاشق نشدی و گر نه می فهمیدی

پاییز بهاری است که عاشق شده است...........
آپلود عکس
تلخ است که لبریز حقایق شده است

زرد است که با درد موافق شده است

عاشق نشدی و گر نه می فهمیدی

پاییز بهاری است که عاشق شده است...........
آپلود عکس
2706