2733
2734
سلام دکترمن طاهری پناهه ولی سه میلیون دستمزدمیگیره شنیدم یوسف نزاد نمیگیره ...میخوام عوض کنم دکترمو کسی اطلاعاتی داره؟
راستی میدونیدیوسف نزاد به غیرازبیمارستان لاله کجامیره ومطبش کجاست؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 
من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لاله میتونم بپرسم چرا از طاهری پناه متنفری
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
2742
عزیزم طاهری پناه خیلی میگن پولکیه ..
منم ازدستش ناراحتم اوندفعه به من گفت اندازه سرویکست خوبه منم نمیدونستم سرویکس بایدبالای 30باشه
ایندفعه بدون معاینه میگه اندازت خوب نیست بایددهانه رحم بدوزم خوب نامرداون دفعه میگفتی استراحت میکردم چراگفتی خوبه.

که اینطور ....

واقعیتش منم یک چنین برداشتی ازش پیدا کردم ...بعد از چند ساعت منتظر بودن تو نوبت رفتم تو که بازار کربلا بود چند نفر رو با هم ویزیت میکردن موقعی که نوبت من شد مدام داشت زنگ میزد به بیمارستان که فلان پولمو ریختید به حساب ....

من هم دو بار سابقه سقط داشتم ....قلب تشکیل نمیشد ...فرستاد برای عکس رنگی از رحم (حالا چه ربطی داشت بماند ) تو عکس همه چیز نرمال بود ...بعد بر میگرده میگه باید هیستروسکوپیرحم بشید ( هزینش هم 2.5 میلیون تومنه )

دیگه پیشش نرفتم .
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
2740
ادرس مطب آدرس: تهران ، سعادت آباد ، میدان کاج ، سرو شرقی ، طبقه فوقانی داروخانه مونا تلفن:22060026 ...

سلام، ببخشید شما می دونین که دکتر یوسف نژاد برای زایمان به جز هزینه بیمارستان ، دستمزد دیگه ای هم می گیره یا نه؟

خدایا فرزندم رو سالم و صالح و زیبا قرار بده