2733
2739
ﻣﻦ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻣﺸﮑﻞ ﭘﻴﺪﺍ ﻣﻴﮑﻨﻴﻢ..ﺍﻭﻥ ﻫﻤﻴﺸﻪ ﻣﻴﺮﻩ ﺳﺮ ﺩﺳﺖ ﻣﻴﺨﺮﻩ..ﺧﻴﻠﯽ ﺧﻮﺷﻤﺰﺳﺖ ﻫﺎﺍﺍﺍ..ﻭﻟﯽ ﻧﻤﯽ ﺻﺮﻓﻪ..ﮔﻮﺷﺘﺶ ﮐﻤﻪ..ﻣﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﺭﻭﻥ ﻣﻴﺨﺮﻡ..ﺍﻭﻥ ﻣﻴﮕﻪ ﺳﻔﺘﻪ
ﺷﻤﺎ ﭼﯽ ﻣﻴﮕﻴﻦ؟
انسان ها به اندازه ی کمبودهایشان دیگران را میازارند!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گردن لذیذترین و لطیف ترین جای گوسفنده...

کلا شنیدم هر چی به سمت سر گوسفند نزدیک تر باشه لذیذتر و خاص تره
دستانم خالیست ؛ امّا دلم تا بخــواهی پــر است از هوای کسی که بـــاید باشد امــــا نـیســت... اللّــهـمّ عـجّــل لـولـیّــک الـفـرج...
2731
آره میدونم ولی من خیلی میدوستمش... ولی مامانم با گوشت گردن قورمه سبزی درست میکنه عالیی میشه.بستگی داره برای چند نفر باشه...اگه مهمون داری همون سرذست هم خیلی خوب میشه
دستانم خالیست ؛ امّا دلم تا بخــواهی پــر است از هوای کسی که بـــاید باشد امــــا نـیســت... اللّــهـمّ عـجّــل لـولـیّــک الـفـرج...
2740
منم سردست دوست دارم انگار تردتره
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

من از انواع گوشت استفاده میکنم تازگیا بوقلمون رو هم به خورشتی هامون در کنار گوشت گوسفند و شترمرغ اضافه کردیم هم طعمش فوق العاده هست و هم قیمتش مناسبه در کنار اینکه من ساکن تهران هستم و پیشنهاد میکنم یکبار خرید غیر حضوری گوشت رو از شرکتی که من ازش گوشت میخرم (دلیسا)رو تجربه کنید و گوشت رو با خیال راحت در منزلتون تحویل بگیرید.من ازشون خرید میکنم و خیلی راضی هستم

تازه به من برای خرید گوشت مشاوره هم میدهند

تمامی گوشت هاشون دارای ضمانت هست حتی بعد از اینکه پخت داشته باشم و از گوشت نارضایتی وجود داشته باشه باهاشون تماس میگیرم و گوشتتون رو مرجوع میکنم و گوشت جدید به جاش میگیرم.

آدرس کانال تلگرامشون:@delisafamily