2737
2739
رو دل داره . منم این مشکلو داشتم. دکتر هزار جور دارو و آزمایش داد ولی تا این روش تجربیه مادربزرگارو انجام ندادم خوب نشد. شب وقتی میخواد بخوابه به اندازه یک قاشق چایخوری سرخالی روغن بادام سیرین از داروخونه بخر بده دو سه شب بخوره. آبجوش رو بریز یک قاشق خاکشیر که شستی رو بریز روش و یه نعلبکی بذار رو درش تا دم بکشه. بعد که سرد شد بده بخوره. این دومی خصوصا خیلی خوبه. دکترا که اصلا رودل رو علمی نمیدونن ولی واقعا وجود داره
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
شربت زینک سولفات کودکان بگیر هر 12 ساعت با سرنگ 2/5 بکش بهش بده از داروخانه پودر کیدی لاکت بخر 1 قاشق چایخوری یعنی نصف ساشه رو با یک قاشق چایخوری ماست حل کن با سرنگ بریز تو دهنش او آر اس هم درست کن بزار تو یخچال تگری بشه 1 استکانشو هر 5 دقیقه یک قاشق مربا هوری بهش بده اگه نمیخوره دوغ درست کن باهاش غذا هم سیب زمینی آب پز بهش بده سوپ مرغ بهش بده یک سیب رو رنده کن بزار کنار تا رنگش قهوه ای بشه اون زود اسهال رو بند میاره
دکتر به من گفت موقع اسهال فقط مایعات بده بخوره بچت و استفراغ خطر داره نه اسهال.یه دوستی دارم بهم گفت سماق رو بریز تو ماست بده بچت بخوره .اینکارو کردم پسرم زود خوب شد
برای شادی روح مادرم صلوات...مرسی دوستای خوبم