2737
2739
عنوان

یه روش جالب برای تعیین جنسیت جنین

6383 بازدید | 17 پست
شفا آنلاین نوشته: یکی از عجیب ترین راههای تعیین جنسبت بچه که مردم در مورد آن با من حرف زده اند و بدون تردید یکی از عجیب ترین آنهاست، تست کلم قرمز است. با اینکه در ابتدا آن را باور نداشتم ولی این کار را انجام دادم. من اوایل دوران بارداری به لطف نظریات دیگر خانم های باردار در اینترنت در مورد این تست شنیدم. یکی از خانمها قسم می خورد که با این شیوه پیش بینی جنسیت بچه ششم خود را باردار بوده است! به محض اینکه این موضوع را با دوستانم در میان گذاشتم، خیلی از آنها نزد من آمده و درست بودن این تست را تائید کردند. در نتیجه کم کم به این نتیجه رسیدم که کلم بیش از یک ماده خوراکی است و این تستی بود که من هم می خواستم انجام دهم. این شیوه پیش بینی جنسیت بچه بسیار ارزان و ساده است. فکر می کنم کلمی که خریدم زیر ۲ دلار قیمت داشت. خیلی ارزان تر از ۲۹ دلاری که برای تست دیگری در ماه قبل هزینه کرده بودم. اما تست کلم قرمز را چگونه انجام دهید؟ ۱.به میوه فروشی بروید و یک کلم قرمز بخرید. ۲.داخل حمام رفته و در یک لیوان ادرار کنید. ۳.نیمی از کلم را با چاقو ببرید. ۴.کلم را در یک قابلمه بزرگ گذاشته و آن را با آب سرد پر کنید. ۵. شعله گاز را تا جایی که ممکن است زیاد کنید تا آب به جوش بیاید. ۶.ظرف را از روی گاز بردارید و بگذارید به مدت ده دقیقه خنک شود. ۷.در یک لیوان جداگانه، بخشی از آب کلم را با بخشی از ادرار خود مخلوط کنید. می توانید روی لیوانها اندازه مشخصی تعیین کنید تا از هر دو لیوان به یک اندازه انتخاب کنید. ۸. ادرار و آب کلم را به دقت بررسی کنید. رنگ این مایع جنسیت بچه شما را تعیین می کند. اگر رنگ مایع صورتی رو به قرمز است، شما صاحب پسر می شوید و اگر رنگ آن بنفش است، فرزند شما دختر است. خیلی راحت به نظر می آید، درست است؟ مگر اینکه رنگی متفاوت یا آمیزه ای از این دو رنگ داشته باشید.
خدایا با هر نفس که می آید و می رود تو را شکر دوست دارم در هر نفس به یاد تو باشم
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
درست نیستش چون با ph خون کار داره و تو بارداری من که چند بار آزمایش ادرار دادم ph خونم تغییر کرد. بیشتر اسیدی بود. اما متداوله که میگن تو بارداری پسر ادرار اسیدیه. اینو میشه با جوش شیرین هم تست کرد اما همونطور که گفتم خیلی معتبر نیست. البته برعکس در زمان اقدام برای پسر باید بدن قلیایی باشه. تو تست شما هم آب کلم که یه معرفه است زمانی که با اسید برخورد میکنه قرمز میشه و اگر قلیا بهش بخوره بنفش تیره میشه
خدایا همیشه تورو شکر.... مهیار عزیزم خوش اومدی
جالب بود هروقت کلم خریدم انجام میدم جواب سونو تعیین جنسیت رو هم بعدا میگم
حاجتم اینه پیج بلاگری منو دخترم زودرشدکنه اگه مهربونی برام صلوات بفرست به حاجتم برسم منم از خود الله میخوام به خواسته ی دلت برسی
2706