2737
2739
پسرم 22 ماهشه.بردم بینایی سنجی گفته عدسی چشمش کدورت شدید داره.
یا همون اب مروارید.
یه سری ازمایش متابولیک نوشته که ببینیم چرا اینجوری شده. شاید بیماری خاصی همراهش باشه
باید عمل بشه اما چون مراقبت بعد عملش سخته میگه تو این سن نمیشه. مگر اینکه بیناییش خیلی کم شه.
من نمیدونم درمان قطعی داره یا نه؟بعد عمل کاملا خوب میشه؟
براش دعا کنید خیلی نگرانم.......
الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
گر نگهدار من آنست که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
توکل به خدا ایشاالله با موفقیت سپری میشه
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دعا میکنم هیچی نباشه و به امید خدا خوب خوب بشه
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2728