2733
2734
الان حدود91روزه نینیم به دنیا اومده خیلی خوشحال بودم ولی الان خیلی نگرانم اخه از ماه دوم به بعد سکس رو تعطیل کردیم ولی الان بعد 3ماه از اومدن نینی شوشو هیچ علاقه ای نشون نمیده به دختر عمم گفتم گفت مشکوک میزنه چیکار کنم دارم روانی میشم نکنه میره با کسی دیگه و..............ای خدا کمک کنید شیرم از بس حرس خوردم داره خشک میشه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738
زری جون برو کنارش .خودت شرایطش را محیا کن ..بزار یکم احساس کنه که دوباره شرایط باز شده ......شاید بنده خدا نمیخواد اذیت بشی .یا میبینه خسته ای.
قربونت هر چیزی که دال بر خیانت نیست
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
شوهر منم از ترس قطع کرد تا وقتی نی نی یک سال و نیمه بود پس لطفا با خودش یا یک مشاور صحبت کن
به نظرم اول با خودش صحبت کن مثلا بگو با دکترم حرف زدم گفت دیگه میتونین شروع کنین خیلی از مردا به خاطر بخیه میترسن که اتفاقی بیفته
عزیزم طبیعی هستش به خاطر وجود بچه است بعضی از مردها احساس کمبود محبت می کنن با وجود بچه ولی به رو نمی آرن همسری منم اینطور بود کم کم خوب میشه نگران نباش بعضی از کارهای نی نی رو بسپار بهش اصلا نگران نباش درست میشه از زندگیت لذت ببر
2706