2737
2734
عنوان

تجربه خانه سازمانی در پارچین

2873 بازدید | 20 پست

سلام عزیزان

می خاستم بدونم اینجا کسی هست اطلاعاتی راجع به شهرک های سازمانی پارچین داشته باشه؟ یا ساکن اونجا بوده باشه؟؟

محیطش چه طوره؟؟ از نظر امکانات چه طور؟؟ همسایه ها و مسایلی از این دست

ممنون می شم راهنمایی کنید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
درخدمتم.  خوبه ولی باید کارمند وزارت دفاع باشی

ببخشید مهد برای بچه های سه ساله داره؟؟؟؟

چون از تهران دوره ما فعلا مردد هستیم که بریم یا نه میش ه از امکانات یا بدی هاش بگین؟؟؟

ببخشید مهد برای بچه های سه ساله داره؟؟؟؟ چون از تهران دوره ما فعلا مردد هستیم که بریم یا نه میش ه ا ...

سلام.ببخشید شما رفتید خونه سازمانی پارچین؟

اگر رفتید، مهد کودک داره؟فضاش خوبه؟

با توجه به اینکه خونه هاش خیلی قدیمیه،موجودات ماورائی نداره؟🤦🏼‍♀️

کاش وقتی به خانه برگشتم،کفش های تو پشت در باشد..
2740
سلام.ببخشید شما رفتید خونه سازمانی پارچین؟ اگر رفتید، مهد کودک داره؟فضاش خوبه؟ با توجه به اینکه خو ...

سلام اره عزیزم من رفتم

خیلی عالیه از نظرمن

مهد هم دولتی و هم خصوصی تو محیط شهرک داره

موجودات ماورایی هم من فعلا چند تا سوسک تو خونه دیدم تا الان

سلام اره عزیزم من رفتم خیلی عالیه از نظرمن مهد هم دولتی و هم خصوصی تو محیط شهرک داره موجودات ماور ...

ممنونم که جوابمو دادید.

ببخشید سه تا سوال دیگه:

-مهد دولتیه بهتره یا خصوصی؟از لحاظ اخلاق و رفتار با بچه ها و برنامه هاشون و..

-منظورم از موجود ماورائی جن هست.چون شنیدم خونه هاش برا دهه ۵۰ یا ۶۰ هست،خیلی از این لحاظ میترسم.

ببخشید اگه شما رو هم ترسوندم،چون دغدغه ام شده برا اومدن.

- خونه هاش چون قدیمی شده،استحکام داره؟

ممنون میشم اگه این سوالاتمم جواب بدید.

خدا خیرتون بده.

کاش وقتی به خانه برگشتم،کفش های تو پشت در باشد..

خاهش میکنم

به نظر من دولتی بهتره مربیاش با تجربه تر بودن از نظر من

من نشنیدم کسی اینجا از جن چیزی بگه خودمم پیگیر نبودم

خونه هاش از لحاظ ساخت قدیمی هستن مثلا اشپزخونه اپن نیست کابینت ها اکثرا فلزی هستن که اگر دوست داشتین می تونید تغییر بدید

بعضی ها به خونه هاشون می رسن و کم خرجن ولی مثلا خونه ای که به ما دادن داغون بود ما خودمون رنگ کردیم و شیر اب گرم تو دستشویی گذاشتیم سیم کشی ها رو دادیم تعمیرکار درست کرد 

به صورت کلی به نظرم برای سکونت خیلی خوبه ولی معمولا باید یه مقدار اولش خرج کنید

عزیزم شما اونجا ساکنید میشه لطفا بگید  چجوری هست زندگی اونجا؟ امکانات داره ؟ خرید کردنی مثلا سوپر مارکت و  میوه فروشی و  نونوایی ؟ مدرسه بچه داره در کل میشه راحت زندگی کرد؟ خونتون چند متریه

راستی فاصلش با تهران چقدر هست ؟

عزیزم شما اونجا ساکنید میشه لطفا بگید  چجوری هست زندگی اونجا؟ امکانات داره ؟ خرید کردنی مثلا سو ...

بله ساکن هستم

همه جور امکاناتی داره مثل پاساژ برای خرید لباس چندتا سوچری فروشگاه اتکا ارایشگاه خیاطی نونوایی مدارس و مهد کودک هم غیر انتفاعی و هم خصوصی

همه چیز داره و احتیاجی نیست برید داخل شهر اصلا چون همه احتیاجاتون داخل شهرک هست حتی قالیشویی و خشک شویی

تا تهران مثلا مرکز تهران در صورت نبودن ترافیک40دقیقه . وگرنه باید روی یه ساعت حساب کنی

اینجا خونه ها از 80 تا 136 متر هستند

2706