2737
2734

من هفته ۳۶ بارداری هستم و سونو بطن طرفی جنین رو ۱۲ اعلام کرده. بیاین تجربه و نتایج بهد زایمانمون رو اینجا بزاریم شاید به درد بقیه بخوره و مول ما استرس نکشن 😢😢😢

اینجا خیلی از دوستان بودن که این مشکلو داشتن ، و خدا رو شکر نی نی شون بعد زایمان مشکلی نداشته

به این امید که ان شالله حرص و جوش و استرسی که ما هم داریم تو بارداری میکشیم بیخود باشه 

نی نی من تا هفته پیش همه چیز اوکی بوده. سلفیری هم داده بودم و ریسک نداشتم 

ولی تو هفته ۳۵ این مورد گزارش شد و این یک هفته تو خواب و بیداری کابوس میبینم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم دور سرشو بزرگتر از هفته بارداری نزدن؟ واسه پسر من ۳ هفته جلوتر بود خداروشکر هیچ مشکلی نداشت

دقیقا سایز سر سه هفته بزرگتر از سن واقعیه و وزنش هم بالاتر از نرمال. تو هفته ۳۵ وزنش ۳۴۰۰

2728
عزیزم دور سرشو بزرگتر از هفته بارداری نزدن؟ واسه پسر من ۳ هفته جلوتر بود خداروشکر هیچ مشکلی نداشت

خدا رو شکر. ان شالله همیشه سلامت باشین 

ممنون از ارسال نظر. واقعا قوت قلبه ❤️❤️❤️

عزیزم نگران نباش هرچی سن بارداری بره بالاتر بطن کوچیکتر میشه سعی کن شیرینی جات و سردی رو خیلی کمتر ک ...

دیگه چیزی به آخرش نمونده. دو هفته دیگه سزارینه😢امیدوارم. خدا از دهنت بشنوه 

2740
عزیزم نگران نباش هرچی سن بارداری بره بالاتر بطن کوچیکتر میشه سعی کن شیرینی جات و سردی رو خیلی کمتر ک ...

متاسفانه شیرینیحات زیاد میخورم. ولی چشم از امروز تعطیلش میکنم 🙈

تو سونو برا دختر من دور سرش ۳ هفته از سن بارداریم کمتر بود.تو هفته ۳۷ بوم ولی ۳۴ هفته نشون داد.منم خیلی استرس کشیدم که وقت خدای نکرده عقب افتاده ای چیزی نباشه ولی دکترم گفت هیچ مشکلی نیست سونوهای هفته های آخر هیچ اعتباری نداره.وقتی هم به دنیا اومد شکر خدا صحیح و سالم بود

تو سونو برا دختر من دور سرش ۳ هفته از سن بارداریم کمتر بود.تو هفته ۳۷ بوم ولی ۳۴ هفته نشون داد.منم خ ...

وااااای الهی بمیرم واسه مامانا و نی نی ها که این استرسا رو به دوش میکشن. خدا رو هزار مرتبه شکر که سلامته. ممنون  که اومدی و قوت قلب شدی رفیق❤️

2706