2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خود زن حامله دیده یا کس دیگه براش دیده ؟ و اینکه خواب چه مدل بوده خیلی مهمه بیشتر خانمهای باردار از این خوابها میبینن و من فکر میکنم بیشتر خوابهایی که مردم میبینن از فکر میاد حتی خود من گاهی فکر چیزی رو کرده باشم ممکنه خوابشو چند روز بعد ببینم انگار تو ذهن میمونه اما خود من بشخصه خوابی دیدم و نذر کردم محرم غذا بدم بجای اینکه اسم بچمو بزارم البته نظرا متفاوت و هر کی یه جور فکر میکنه سر پسر اولم هم همین کارو کردم بیمه امام حسین شدن بچه هام
2731
بیشترش مال فکره و نگرانی از سلامتیش.به نظرم معنیش این نیست که اسمش چی باشه یعنی سلامته.ما تو فامیل مادریم رسمه برا بچه قبل تولد اسم انتخاب نمیکنن و وقتی دنیا اومد تا اسم مناسب را پیدا کنن تا 3 روز نذر میکنن اسم اعمه را بزارن روش بعد میرن به اسم دلخواهشون شناسنامه میگیرن.میگن بچه اسمش رو با خودش میاره.
  فرشته ها همیشه وجود دارن.اما بعضی وقتا بال ندارن.بهشون میگن دختر....      
2738
اولاصدقه بده..بعدم خواب حجت نیست.شرایط خواب صادق توی کتاب هاهست بخون.. بعدشم اگه مراجعه کردی شرایط خوابت رودیدی تعبیرش روفهمیدی..هیچ اجباری هم وجودنداره.این حکم شرعیه واسه همه دیگه ربطی به مومن وغیرمومن نداره.
2706