2737
2739
عنوان

دکتر زنان در رشت

| مشاهده متن کامل بحث + 108275 بازدید | 156 پست

عزیزم اینکارها رو توی رشت دکتر سمیرا شیاری خوب انجام میده ، در حال حاضر بهترین پزشک زنان و زایمان در رشت دکتر سمیرا شیاری هست ، مطبش توی خیابون نواب ، روبروی رادیولوژی دکتر سمنانی هست تقریبا وسط های خیابون نواب ، کارش عالیه ، عضو انجمن زنان و زایمان ، نازایی و زیبایی اروپاست ، مطب ش پر از تجهیزات و دستگاه مدرن روز دنیاست برای معاینات ، دیگه الان فقط دهاتی ها میرن پیش این دکترهای قدیمی ، که هیچی باروشون نیست و دستگاه شون گازوئیلی هست و کلی بی احترامی هم به بیمار می کنند ، ۴ تا ۴ تا بیمار میفرستند اتاق معاینه انگار گوسفند معاینه می کنند . من پیشنهادم فقط دکتر سمیرا شیاری برات عزیزم 

سلام من ازشون راضی هستم وجواب گرفتم ازشون  تو رشت گویا  دکتر صدری و ظهیری معروف ترن توناز ...

سلام

دکتر طب سنتی تو رشت پیش کی رفتین؟

وزن اولیه:  85/5 ......84/8....83/8.....وزن هدف: 70
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام برای نازایی و آی وی اف فقط برو پیش دکتر مهرافزا و دکتر ظهیری ، برای جراحی لاپاراسکوپی و هیسترسکوپی و جراحی اندومتریوز برو پیش دکتر بهناز شرف الدین و دکتر زیبا ظهیری و دکتر صدری ، برای مشاوره سلامت جنین و آمیلوسنتز برو پیش فروزان میلانی ، برای زایمان طبیعی و سزارین ، میوم و کیست برو پیش دکتر سمیرا شیاری و برای مشاوره آنکولوژی و خون جنین برو پیش دکتر فرشته فکور این دکترهایی که گفتم در رشت حرف اول میزنند

سلام کسی دکتر مریم میرزایی رو میشناسه؟ من میخوام پیشش لاپراسکوپی کنم برای کیست تخمدان. توروخدا اگه ...

سلام شما رفتی پیش پریم میرزایی؟راضی هستی؟من فک میکنم وکتر بی مسیولیتی باشه 

چشم غمها بشودکورتومستانه بخند  
2742
سلام شما رفتی پیش پریم میرزایی؟راضی هستی؟من فک میکنم وکتر بی مسیولیتی باشه 

سلام. من لاپراسکوپی نکردم چون باردار شدم همونموقع. ایشون دکار بسیار بسیار خوبی هستن و من تو بارداری و زایمان تحت نظرشون بودم و همه جوره ازشون راضی‌ام

سلام خانوم های عزیز. بهتون توصیه میکنم به هیچ وجه پیش دکتر مریم اصغرنیا نرید و فریب معروف بودنشو نخو ...

آخه چرا میری پیش اینها الان دکترهای با سواد با علم امروز تجهیزات روز دنیا اومدن ، دکتر آیه کیوان ، دکتر سمیرا شیاری ، دکتر آرزو ترابی ، دکتر سقطی جلالی 

با سلام خدمت دوستان عزیز من میخوام از تجربه ام براتون بنویسم سر بارداری دخترم پیش دکتر ظهیری رفتم که برای آمینو سنتز منو فرستاد پیش دکتر میلانی هم دکتر ظهیری و هم دکتر میلانی خصوصا دکتر میلانی از بی اخلاق ترین پزشکان رشت هستن که هیچ حرمتی برای بیماران قتیل نیستن فقط پول رو می‌شناسن امیدوارم کار هیچ بیماری پیششون گیر نیوفته..امیدوارم خدا جوابشون رو بده

2740
دکتر ظهیری خیلی تعریفشو شنیدم وقت گرفتم و رفتم بسیار بسیار شلوغ ۵ ساعت منتظر موندم که نوبتم بشه باوج ...

عزیزم کاملا درست گفتید.

هیچ کمکی به آدم نمیکنه.

موسسه مهر با اونهمه دبدبه و کبکبه اش اینطوری نمیکنه وقت میزارن واسه ادم

دکترمرجان پورحیدر فوق العاده مزخرف مثل این دکتر نداریم بیمارستان ویزیت شدم جلوی ده تا پرسنل و مریض باعجله ویزیت میکنه اصلا مهلت نمیده سوال کنی بری پیشش الکی وقت تلف کردی حیف اون همه کرایه ماشین که دادم رفتم .میخوادفقط سریع رد کنه بری دیگه نمیدونم چرا اونجا وایساده و کارش چیه اصلا پیشنهاد نمیشه

دکتر مریم میرزایی اصلا پیشنهاد نمیشه داروهای منو قط کرد فرداش زایمان زودرس کردم گفت هیچیت نیس دکترت چرا اینارو داده همه چیز اوکی هست ان اس تی سالمه نیاز به بستری نییس .گفت بیا مطبم اونجا بهتر بهت رسیدگی میکنم اینم هدفش پول بود و بس پیش همچین دکترایی اصلا نرید.دکتر رویا فرجی هم باید اون دنیا جواب پس بده بخاطر این همه سهل انگاریش و به جرات میگم هیچی از دکتری سرش نمیشه. دکتر طاهره میربلوک برای زایمان باشرایط عادی مناسبه .فعلا دکتر برای بارداری پرخطر هیچ کسی مدنظرم نیست پیدانمیکنم

یکی اشناها بیمارش بود بهم معرفی کردشون من رفتم وای عالیهه بعد کلی انتظار پیش دکتر پورحیدری جواب گرفت ...

سلام عزیزم ببخشید شما میدونید مرجان پورحیدری تو ماه اخر منو پذیرش میکنه یا ن

2706