2737
2739
سلام مامانای گل. نی نی من دی ماه به دنیا میاد دیگه باید تخت و کمد رو بگیرم. از ساحل چوب یه مدل پسندیدم. کسی نظری یا سابقه ای راجع به ساحل چوب داره؟ جنسش خوبه؟ موقع سفارش و تحویل تفاوت نمیکنه جنسا؟!
خدایا شکرت. خودت در پناه مهربونیت حفظش کن. الهی آمین
چرا عزیزم من برای دخترم گرفتم خیلی راضیم
چشمانت را چو گشودی در آغوش من از شوق آغاز زندگی گریستی تولد بهانه ی با تو بودن من است بیاید اینجا دختر گلیمو لایک کنید http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014090616533597297

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
به نظر من کیفیت ساحل چوب بهتره نسبت به آپادانا من هر دو رو دیدم مثلا نردهاشو ببین با هم مقایسه کن مال اپادانا هیچ طرحی نداره ولی ساحل قشنگ تره کیفیتش هم از نزدیک ببینی خودت می فهمی کدوم بهتره یا نحوه قفل شدنشو مال آپادانا رو بچه خودش می تونه باز کنه میرن خونه نصب می کنن اگه مشکلی نداشت بعد پولو می دی
منم از،ساحل چوب خرید کردم..به نظر هم ظاهرش و هم کیفیتش از کارهای دیگه بهتر بووود... البته هنوز برام نیاوردن که نصب کنن... امیدوارم تا آخرش ازشون راضی باشم
خداجونم!قشنگترین هدیه تمام عمرم رو تو قشنگترین ماه سال و نزدیک روز تولدم بهم دادی...خودت مواظب هدیه خوشگلم باااش..دوست دارم خدا جونم..[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740
عزیزم شما راضی بودی.؟ من که خیلی پشیمونم

سلام خانم

من این تاپیک رو اتفاقی دیدم داشتم راجب ساحل چوب تحقیق میکردم

چرا شما پشیمونید؟

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

از قطعات بسیار زیادی تشکیل شده و بسیار سنگین هست .اگر بخوای دو نفری  یه کم جابجا کنی به راحتی قطعاتش جدا میشه و مثلا پای تخت کنده میشه و گاهی باید اون تکه عوض بشه 

با توحه با سنگینی قطعات منطقی تره که ابزار و اتصالات قوی و محکم تری داشته باشه