2752
2734
عنوان

واقعا مامان شدم :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| مشاهده متن کامل بحث + 1823 بازدید | 78 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
رکسانا رفته ازمایش داده عزیزم

من بعد از 9 سال سما تازه توی شبهای محرم همه بهم میگفتن بچه بیار چقدر خاله همسرم تاکیید و دختر خاله ام که بچه دیگه وقتشه

اما اصلا فکرش و هم نمیکردم یکبار اتفاقی باردار شم

اخه همه میگن اگه تا یه سال از وسایل جلوگیری استفاده نکنی تازه باردار میشی

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سما جان مت تاپیک قبلیتو خونده بودم
کلی ذوقیدم الان حامله ای.
ایشالله سالم بیاد بغلت
دوستای گلم به کانال خوش اومدید.کانال متعلق به فروشگاه مرزی هست که بعد یه استراحت دوباره لینک رو فعال کردم💕👕👗👚🌷🌷🌹🌹🌹. اینستاگرام من Instagram.com/Turkishcollection1 ارتباط خصوصی با من @mohighj
2740

آخرین پریود من 30 مهر هست....

من از 28 مهر شروع کرده بودم به خوندن دعای توسل و آیته الکرسی و اذا زلزلت....

60 تا ویتامین ای خارجی خریدم...

هر روز هم من و هم شوهرم میخوردیم....

فولیک اسید که خیلی وقت پیش شروع کرده بودم...
ویتامین دی بدن من پایینه...هر هفته یه دونه من میخوردم و هر دو هفته توی همین ماه میدادم شوهرم بخوره

3 روز اول پری حمام نرفتم و موقع دستشویی(ببخشید)خودمو خیلی با آب نمیشستم..خیلی کم.....

گرمیجات میخوردم حسابی

چای رو هر روز با دارچین دم کردم...شب هم یه چای زنجببل میخوردم....به شوهرم هم میدادم....

هر روز عصر یه قاشق کوچیک عسل من و شوهرم میخوردیم

هر روز صبح شیره انگور وگردو میخوردم برای صبحانه...

کلا گرمیجات خوبه بخورین موقع اقدام

از روز تاسوعا هم حدیث کسا رو میخوندم.....و زیارت عاشورا......

نذر 40 روز کردم دیگه همه سوره ها رو....

ممنوووووووووووووووووووووووووونم سما جون.ان شاءالله به سلامتی این دوران رو بگذرونی خانومی
دستانم خالیست ؛ امّا دلم تا بخــواهی پــر است از هوای کسی که بـــاید باشد امــــا نـیســت... اللّــهـمّ عـجّــل لـولـیّــک الـفـرج...

دقیقا چند روز بعد تخمک گذاری و اقدام.....(تخمک گذاری من 18 تا 21 بود...کیت دو تا خط مثبت مینداخت و ما روز 19 و 21 اقدام کردیم) شدیدا دمای بدنم بالا رفت و همینجور بالا موند .

حس میکردم تخمدونهام درد میکنن...یکم سمت راست میگرفت...یکم سمت چپ...
روز بعدش هم زیر دلم یه دفعه میگرفت و ول میکرد....

بعد هم این رویه ادامه داشت تا الان هم ادامه داره...یه دفعه احساس درد میکنم زیر دلم یا یه طرفش...

علامت بعدی هم تنگی نفس بود...واییییییییییی هنوزم تنگی نفس دارم....
من خیلی پیاده وری میرفتم روز در میون....اما میدیدم نفسم تند تند بند میاد و کم میارم....

علامت بعدی هم که خستگی بیحوصلگی و تغییر احساسات و حس ناراحتی و غم....

علامت بعدی که دیگه واقعا حس میکردم باردارم....گرسنگی شدید...ضعفففففففف...

دقیقا روز قبلی که بی بی چک بذارم اشتهام زیاد شد.....هر چی میخوردم بازم ته معدم خالی بود....
هنوزم همینجوری هستم....امروز 4 دفعه صبحانه خوردم بازم حالم بده