2737
2739

سلام رفقا. 

تو سونوی هفته ۳۵ اندازه دور سر جنین رو بزرگتر از نرمال گزارش کرده و بر اساس اون سن حاملگی رو ۳۹ هفته. برای بعد از تولد هم بررسی رد هیدروسفالی 😔😔😔لطفا اگر تجربه ای دارین بگین. دارم از نگرانی دق میکنم

آره مال من بود هیچ مشکلی هم نداشت سالم سالم بود لطفا برای گره ی کاری شوهرم صلوات بفرست بارداری دعات ...

چشم عزیزم.حتما دعاذمیکنم🌹 

میشه بیشتر توضیح بدی که مال شما چطور بود؟ 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چشم عزیزم.حتما دعاذمیکنم🌹  میشه بیشتر توضیح بدی که مال شما چطور بود؟

بچه من هم دور سرش بزرگ بود هم آب مغزش زیاد بود

مشکوک به هیدوروسفال بود

الکی استرس کشیدم 

سالم خداروشکر

ی سوره ی کوثر مهمونم میکنی دختردارشم؟انشااله توهم عاقبت بخیر بشی😍
2742

برای من اندازه سرش کوچکتر میگفتن دو هفته کوچکتر از بدنش

وای میگفتن ناقصه بیشعورا

یه جای دیگه هم سونو برو برای من طفلی بچم سالم بود چقدر خون دل خوردم

عزیزم انشاله واسه توهم اشتباه کردن

خدایا شکرت که هوامو همه جوره داشتی حتی تو بدترین شرایط و جایی که اصلا فکرش نمیکردم خدایا مراقب دخترکم باش میخوام بهترین تو اخلاق و رفتار باشه موفق و با خدا و مردم دار باشه خدایا تو تربیتش بهم کمک کن   
2740
خب دکترت چی میگه؟! حالا گیریم خدایی نکرده زبونم لال هیدروسفالی باشه چه میشه کرد؟! سقط میکنن؟!

نه عزیزم. قابل حله. ولی تو درجاتی ممکنه مشکلات ایحاد کنه. دکترم که میگه با جمیع شرایط فکر نمیکنم مشکلی باشه. و درشتی بچه ممکنه علت تشخیص هیدروسفالی سونو باشه. 

تو گروه ما حدود ۴۰نفربودیم این مشکلو داشتیم  هممون بچه هامون سالم بودن  فقط حیف روزهای ب ...

خدایا میشه منم بیام تو این تاپیک خبر بدم که مشکلی نبوده؟ برام دعا کنید 

من تا هفته ۳۵ همه سونوهام اوکی بوده. تو هفته ۳۶ یه دفعه اینو گفتن 

بچه ها منم امروز دوباره رفتم سونو

نه تنها در مورد اتساع بطن چیزی ندید ، بلکه اندازه دور سر متناسب با سن بچه اس😕😕😕یعنی سونو اندازه هاش قابل اتکا نیست. تو رو خدا کسایی که تازه میان این تاپیک مثل من به خودتون و کوچولوتون استرس ندین 

بچه ها منم امروز دوباره رفتم سونو نه تنها در مورد اتساع بطن چیزی ندید ، بلکه اندازه دور سر متناسب ب ...

سلام عزیزم خوبین؟ببخشید بچتون موقع دنیا اومدن سالن بود؟آخه منم مشکل شمارو دارم

خدایا شکررت❤لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤انشالله به حق حضرت ام البنین خدا  تو اوج ناامیدی خوشحالتون کنه💞
2706