2737
2734
سلام لطفا من رو راهنمایی کنید واقعا نمیدونم چیکار کنم دختر من بیست ماهه هست بعضی وقتا میاد میزنه تو صورت من یا اطرافیانش این رفتارش خیلی اذیتم میکنه و باعث خجالتم میشه خواهش میکنم راهنماییم کنید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
عین پسر من الان که که 22 ماه شده داره درک میکنه کار بدیه اما هنوزم ترک نکرده از من عصبانی بشه بابشو میزنه از باباش عصببانی بشه یه فعهبراش مهم نیست حواسم هست یا نه محکم میزنه تو صورتم ولی الان بهتر شده

تیغ روزگار
شاهرگ “کلامم” را
چنان بریده ، که سکوتم
“بند” نمی آید !
2738
فک کنم به بچه رو دادین شاید با این کار جلب توجه می کنه بیشتر نوازشش کن یا جلو بقیه ازش تعریف کن که پسرم همرو دوست داره و می خواد نازیشون کنه خودم ندارم ولی رایطم با بچه ها خیلی خوبه
یادم باشد یادت باشد همان قدر که در ظهور مقصریم در ظهور هم موثریم....یا صاحب الزمان(عج)
منم دخترم 21 ماهس اونا زبون درست ندارن فعلا برا بازگو کردن خواستهاشون از جیغ وفریادو زدن استفاده میکنن در ضمن به صورت نمایشی میتونی بهش یاد بدی که زدن بده وبقیه ناراحت میشن
اتلیه تخصصی کودک وانیا یزد با دکورهای جدید و خدمات ویژه (عکاسی از نوزاد در منزل ) نمونه کارها در سایت www.vaniaphoto.ir
2706