2737
2739
عنوان

ترسها و کابوسهای شبانه پسرم

3830 بازدید | 29 پست
سلام من همیشه از مطالب این سایت استفاده می کنم ولی خیلی کم پیش اومده تو این 3 4 سال تاپیک بزنم اما این موضوع خیلی نگرانم کرده می خواستم ببینم کسی تجربه یا راه حلی داره.
پسرم 2 سال و 10 ماهشه دیشب از خواب بیدار شد و گریه می کرد هیچ جوری گریه اش بند نمیومد معلوم بود که هنوز تو خواب و بیداریه میلرزید و با دستش می خواست یه چیزیو بگیره چیزی نبودها ولی انگار داشت یه چیزی میدید تقریبا 2 هفته پیش هم اینطوری شد اونموقع تب داشت گفتم شاید از اونه خیلی ترسیدم لطفا کمکم کنید
خدایا برای همه نعمتهایت شکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی عزیزم برو پیش مشاور ان شااله بهتر بشه طفلکی اگر خواستی من یک دکتر انلاین دارم سایتشو بدم سوالتو اونجا طرح کن خیلی خوب راهنمایی میکننت
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.
2731
یک متخصص روانشناس هست به اسم دکتر سید محمدرضا صدرعاملی برو توسایتش ثبت نام کن سوالتو طرح کن ان شااله مشکلت حل بشه
کسی که جرات هدر دادن ساعتی از عمر خود را دارد، ارزش زندگی را نفهمیده است.
2738
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=148781&PostID=8334982#8334982

عزیزم تو همین کلوب یکی از بچه ها نوشته بود بچ هش شبا بی قراری می کرده ولی با انجام دادن فنگ شوی دیگه شبا راحت می خوابه
مرسی از همتون باز اگه کسی چیزی به ذهنش میرسه بهم بگه پسرم عشق دایناسوره اولین بار که تو خواب ترسید همه رو جمع کردم و هی سرشو به چیزهای دیگه گرم کردم و کارتونهای شاد براش گذاشتم ولی باز اینطوری شد خیلی مراعاتشو می کنم ولی نمی دونم چرا باز اینطوری شد خودم در حد مرگ میترسم وقتی اینطوری میشه
سولماز جان دکتر و روانشناس همشون حرفه
اونقدر در مورد بچه مطالعه دارم که حد نداره
اگه به دعا اعتقاد داری و تو اطرافتون دعا نویس است برو بگو براش سر کتاب باز کنن اون از چیزی ترسیده و یه دعا بهت می ده که یا تو اسپند بسوزونی یا اینکه تو آب خیس کنی و بدی بخوره انشالله درست می شه
منم اعتقاد نداشتم ولی وقتی بچه خودم بعد از یه ماه این دکتر و اون دکتر بردن درست نشد بردم دعا نویس پیش یه سید
گفت که بچه ات رو وقتی خواب آلود بوده آب سرد زدی به صورتش و ترسیده و واقعا هم همینطور بود دعا رو نوشت و اون بعد از یه ماه که شب نخوابیده بود خوابید
عزیزم روزی 3بار اسفند دود کن تو خونه دودش اجنه رو از بین میبره بهش 4قل بخون فوت کن بچه ها رو خیلی اذیت میکنند خیلیم زیاد شده نینی منم همینجوره قشنگ معلومه یکی داره اذیتش میکنه امتحان کن
هر که در این بزم مقرب تر است
جام بلا بیشترش میدهند
سوده جان ممنون اگر شماره یا آدرسی بدی ضرر نداره اگه یه بار دیگه اینجوری شد یه فکر اساسی بکنم
مامان حسنا ترسیدم من نی نی دومم هم تو راهه من روزی یه بارش رو هم نمی تونم اسفند دود کنم چه برسه به سه بار ولی 4 قل رو می خونم حتما یه دونه هم تابلوش رو دارم که دیگه اثاث کشی کردیم نزدم به دیوار اونم حتما میزنم تو اتاقشون
2706