2737
2734
عنوان

تورو خدا کمک کنید . بزرگ بودن سر جنین ، کسی مثله من بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 58887 بازدید | 77 پست

سلام ، منم امروز رفتم سونو هفته 33 دقیقا مشابه شما ، دکتر سونو گفت دو هفته سر جنین بزرگ تر ولی مشکلی نسیت ، خیلی ناراحتم ولی کامنتای شمارو خوندم یکم امیدوار شدم، انشالله بچه شما سالم باشه ، برای منم دعا کنید 

٣٤ هفته تو سونو نوشته ٣٤ هفته و دو روز Efw رو نوشته ٣٥ هفته و یک روز دور سر : ٣٧ هفته و یک روز

بچه به دنیا امد سالم اخه خواهر منم مشکل شما را داره تو را خدا بگین

چون میگذرد غمی نیست تا بگذرد درد کمی نیست 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740
خانومی جواب چی شد بچتون سالمه؟؟

سلام عزیزم بچه تون سالم بود؟ به من گفتن سرجنین ۴هفته بزرگتر از سن بارداریه خیلی نگرانم

مامانای مهربون خاله های عزیز ممنون میشم پیج من وپسرمو   تو ای ن س ت ا دنبال کنید وپست هامونو لایک کنید،  کلی عکس ماهگرد وتم مناسبتی  خوشگل داریم...🍭 راستی آموزشم میدم توپیجم این آی دی پیجمه البته عدد رو به انگلیسی بایدوارد کنید اینجا فارسی نوشته میشهnazanin_lifestyle88
سلام بله عزیزم سالمه شکر خدا . نگران نباش دوباره سونو بده خطای دستگاهه

خداروشکر،ممنون عزیزم

مامانای مهربون خاله های عزیز ممنون میشم پیج من وپسرمو   تو ای ن س ت ا دنبال کنید وپست هامونو لایک کنید،  کلی عکس ماهگرد وتم مناسبتی  خوشگل داریم...🍭 راستی آموزشم میدم توپیجم این آی دی پیجمه البته عدد رو به انگلیسی بایدوارد کنید اینجا فارسی نوشته میشهnazanin_lifestyle88
سلام عزیزم بچه تون سالم بود؟ به من گفتن سرجنین ۴هفته بزرگتر از سن بارداریه خیلی نگرانم

سلام گلم نی نی شما به دنیا اومد سالمی؟  منم رفتم سونو bpd یک ماه یعنی چهارهفته بزرگتر از سن بارداریم هست من ۳۳هفته ۳روز بودم اما bpdزده۳۷هفته و ۴روز دارم دق میکنم  از دیشب خواب وخوراک ندارم توروخداجواب بدید

سلام گلم نی نی شما به دنیا اومد سالمی؟  منم رفتم سونو bpd یک ماه یعنی چهارهفته بزرگتر از ...

سلام عزیزم اصلا نگران نباش،بچم بدنیااومد الانم نه ماهشه و شکر خدا سالمه سالم هست این سونوگرافیا فقط استرس ایجادمیکنن برامون

2706