2737
2734
سلام من الان 13 روز زایمان کردم میتونم شیر بخورم نفاخ نیست؟
دخترم نکند فکر کنی در دل من مهر تو نیست گوش کن . . . نبض دلم زمزمه اش با تو یکی ست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ناناز گل عزیزم مبارکت باشه...براای شیرت میتونی لیمو شیرین چای تلخ آش ماش بخوری خیلی شیر افزاست ولی کاهو کلم پیاز سیر سالاد نخود واینا نخور شیرت تلخ میشه
مامانیه مهربون امضامو که دیدی واسه سلامتی پسر کوچولوم امن یجیب بخون...خواهش میکنم😔😔
انشاالله ب سلامتی عزیزم همه چیز بخور هم برا خودت لازمه هم نی نی . قدمش مبارک . یکی اینکه همیشه هم اینطوری نیست نی نیا اینقدر حساس باشن ک سریع نفخ کنن با هر چیزی بعضیا شون از این قرطی بازیا ندارن . بعدم کلا تو غزاهای نفاخ یکم زیره میتونی بریزی و یا ی پایی زنجفیل و نبات بخوری خیلی ب عرق نعنا عادت نده خودتو برای معده زیادش خوب نیست متنوع بخور
اندکی صبررر سحر نزدیک است
2740
قدمش مبارک عزیزم. شیر بخور من میخوردم عرق نعناع هم هر روز بعد غذات بخور.میخوای شیرت زیاد شه آب طالبی زیاد بخور عالیه برای زیاد شدن شیرت.دلستر و آب زرشک هم خیلی شیرو زیاد میکنه.از عطاری قاووت بگیر با شیر یا آب قاطی کن بخور جون میگیری.