2752
2734
عنوان

به نطرتون چرا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 695 بازدید | 36 پست
سایهههههههه جیگرشوووووووو از شرف من حتما دختر گلت رو ببوس بهاری من که از اول اومدم خونه بابام دیگه نرفتم فقط یه هفته رفتیم خونه خودمون البته نکته اصلی اینه که همسرم بیکار شده و همیشه کمکم بودهمامانم بعد از 15 روز دیگه رفت ولی خواهرام و خواهرشوهرم بهم خیلی کمک کردن ... الان دیگه خدا رو شکر خیلی خوب شده خودم از عهده اش بر میام اولا اخه خیلی کوچیک بود همش میترسیدم از دستم بیفته الان یه کم بزرگتر شده حتی میچسبه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهاری عکس گل پسرته ؟اگه اره که ماشاااااااالله خیلی جیگرهههههههه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
سایه ببخشید از طرف من
2731
بهاری اب دهنش به خاطر اینه که دل درد داره اینو دختر عموی همسرم گفت ...به توصیه یه نفر دیگه براش گرایپ واتر گرفتم و خدا رو شکر دل دردهاش خوب شده
وای مگه پزشک فامیلته که دلش نیاد! بچه هیچیش نیست توهمات بعد از بارداریه همه به نوعی دچارش میشن منم هر روز از بچه ام یه ایرادی در میارم میبرمش بدو بدو دکتر و اونجا دکترش کلی بهم میخنده و منم بر میگردم خونه تا دفعه بعد
خواهر دخترش رو همیشه پیش بهترین دکترها میبرد تا حدی که بچه تا یه درجه تبش میرفت بالا همیشه دکتر بود الان دخترش ضعیف حساس من خواهرم رو دیدم سعی میکنم تا یه مسئله جدی نباشه بچه رو دکتر نبرم