2737
2734
عنوان

متولدین 60 که می‌خوان سال 91 اقدام کنن

23888 بازدید | 603 پست
با سلام
از دوستای خوب متولد سال 60 می‌خوام بیان اینجا و خودشونو معرفی کنن
سن که معلومه
تاریخ تولد- چند ساله ازدواج کردین- تقریبا برای کی می‌خواین اقدام کنید و چیزای دیگه که دوست دارین اینجا با هم بگیم

قرار شده هر شب حدودای ساعت 20 بیایم دور هم باشیم
موفق باشید
سلام
فقط اونایی که میخوان اقدام کنن بیان؟
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من 21 آبانم
2 و سال 8 ماهه ازدواج کردم
الان 4 ماهه باردارم
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2740
سلام من متولد 62 هستم سه بار اقدام کردم وهر سه بار سابقه سقط داشتم ولی ناامید نیستم و دوباره میخوام اقدام کنم مشکل ژنتیک دارم و با شوشو فامیل هستم از آزمایشگاه سیتو ژنتیک تهران وقت گرفتم هفته بعد میام تهران ببینم چی میشه . .یا علی
من 26 فروردینم، 3 ساله ازدواج کردم، کلا با همسرم به تفاهم رسیدیم که بچه دار نشیم،نه اینکه بچه دوست نداشته باشم، ولی با این وضعیت آلودگی هوا و سرطان و تحریم و جنگ و این حرفا به نظر من بچه دار شدن فقط به خاطر خود خواهیه خود آدمه، ولی هر کی داره خدا بهش ببخشه
تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
2706