2737
2734
شنیدم خانم هایی که قدشون بلنده راحت تر زایمان طبیعی می کنند کسی تجربه و یا دیده و شنیده ای داره تو این زمینه؟
خدایا دوستت دارم
فکر نمی کنم ربطی داشته باشه

باید لگن مناسب باشه برای زایمان طبیعی
روشاک ایلیای سابق(فروشگاه اینترنتی فروش تبلت؛ موبایل و لوازم جانبیwww.irefah.com) (فروشگاه موبایل و تبلت و لوازم خانگیwww.refahiran.com) ( ابزار آگهیabzaragahi دات کام )
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
به من که میگفتن ربط داره. هم دکترم هم ماما میگفتن قدت بلنده میتونی طبیعی زایمان کنی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
استایل بدن در قد بلند ها خیلی بهتره برای زایمان طبیعی اکثریت این طوریه
LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
2740
من 170م
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
حالا من زایمانم سخت بود خخخخخخ ولی شدنی بود
2706