2733
2739

چند وقت پیش حدود یکماه دستم موقع تا کردن لباسا خورد به سطح دیوار و درد گرفتن انگشتام از اون موقع این قسمت انگشت کوچیک دستم وقتی به یه سطحی میخوره شدید درد میگیره، پزشک‌ رفتم عکس گرفتم شکستگی نیست اما دردش نمیدونم از چیه و موقع نوشتن هم اذیت میشم الان عکس میفرستم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم 

مشکل از ماست که تا کسی یه قدم برامون بر میداره دو کیلومتر براش پیاده میریم:)

درست این قسمت و کمی پایینش انگار وقتی به یه سطحی میخوره جایه جا میشه و شدید درد میگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان خلوته فردا حدود ۱۰ تاپیک بزن

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2731
شیر زیاد بخور  احتمالا ضرب دیده یمدت مراقب باش فشار نیار ب انگشتت خوب میشه گرم نگه دارش

میخورم شیر، حدود یک ماه شد اصلا خوب نمیشه میگم درسته استخون نشکسته که دکتر هم گفت نکنه یه مفصلی چیزی آسیب دیده باشه چون این قسمت به یه سطح میخوره حس میکنم یه چی جا به جا میشه

میخورم شیر، حدود یک ماه شد اصلا خوب نمیشه میگم درسته استخون نشکسته که دکتر هم گفت نکنه یه مفصلی چیزی ...

رفتی شکسته بند؟

یسر برو بهت میگه دراومده یا نه یا به اصلاح پی کرده شاید درسش میکنه 

دکترا فقط خرج الکی میتراشن هیچکارم نمیکنن

برو پیش شکسته بندی ک کارش خیلی خوبه ازدو نفر بپرس کجا داره توشهرتون برو همونجا 

انشاالله خوب میشی

2740
سلام عزیزم در مورد تور مسافرتی سوال داشتم فکر کنم شما تجربه اش رو داری

بفرمایید ببخشید الان دیدم