2737
2739
عنوان

میشه از تجربیاتتون برام بگید

561 بازدید | 13 پست
پسرمو ۲ هفته است از شیر گرفتم خیلی بد خلق شده و اینم بگم کلا تو بغل من با شیر میخوابید الان دیگه از فرط خستگی روزا نمیخوابه نمیدونم دیگه چیکار کنم؟
تا یک ماهی باید با این بد خلقی ها با مهربونی و صبوری بسازی واسه خوابیدن دوباره بگیر بغلت راه برو لالایی بخون تا بخوابه
اینطوری میفهمه فقط سینت رو از دست داده نه تورو و آغوشتو
@2bare_man
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
من الان یکماهه دخترمو از شیر گرفتم .شبا جیغ و داد میکرد اخر مجبور شدم براش شیشه بگیرم توش شیر پاستوریزه میریزم میذارم بالا سرش خودش پا میشه میخوره......اینم بگم که از این بچه های بود که هرکاری میکردیم شیشه نمیخورد ولی الان میخوره.....فقط هم شبا بهش میدم
2740
بغلش کن راهش ببر لالایی بخون تا بخوابه کمکم درست میشه
معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه نارنجی. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش۸۱/۳، وزن فعلی ۷۹/۳، وزن  هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
خوب من اول شیر شبو ازش گرفتم حدود یه دو هفته شبا بیدار میشد اب میدادم میخورد میخوابید قبل خواببهش میگفتم که بیدار شد اب بخوره بعد رفتم از عطاری دارو گرفتم زدم به سینم خورد گفت اوخ شده شب با قصه میخوابید اصلا نه من اذیت شدم نه اون کف همه از شیر گرفتن من بریده بود خیلی بچه بداخلاقی بود فکر نکن خوب بود الانم باید قبل خواب قصه بخونیم براش
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
بابا راه ببره بغل کردن بچ 2 ساله سخته من که کمرشو ندارم به نظر من که کار اشتباهیه یاد میگیره کنارش دراز بکش از چیزایی حرف بزن که خوشش میاد شاید 2 ساعت ظول بکشه تا بخوابه ولی کم کم یاد میگیره مثل پسر من الان 3 سالو نیمشه
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
مستان جان چرا یکدفعه گرفتی؟منم دقیقا دو هفته است که روزها نمیدم ولی شبها شیر میخوره و میخوابه.اولش ظهر ها هم میخورد ساعت 2 تا میخوابید ولی الان خودش جلوی تلویزیون کارتن میبینه و میخوابه و فقط شب میخوره.پسر من نوزده ماهشه.بهش گفتم وقتی روز باشه و آفتاب نمیشه شیر بخوری.وقتی بهم گیر میده میگم الان شب شده یانه؟میگه نه منم میگم پس نمیشه سرش رو به بازی گرم میکنم میبرمش بیرون میگردونم یادش میره.شیر پاکتی با نی بهش میدم.شهراد هم اولش خیلی لجباز و بد قلق شده بود به خاطر اینکه کمتر بغل میکردم که یادش نیفته ولی وقتی یکهفته گذشت و عادت کرد الان دیگه خیلی بغلش میکنم و بازی میکنیم.خیلی بهتر شده.وقتی میخواد از خواب بلند بشه من زودتر از کنارش بلند میشم و خوراکی براش حاضر میکنم تا بیدار میشه زود بخوره و بهانه نگیره.

الان خیلی بهتر شده شب هم راحت میخوابه.بعد از عید هم شیر شب رو میگیرم ازش.فقط تحمل کن و اگه وافعا میخوای ترکش بدی وقتی گریه میکنه آروم بشین و به کارت برس دعواش نکن که بدتر میشه.باهاش راه بیا.شبها هم اگه باباش میتونه باباش بخوابوندش.فعلا براش کارتن بزار نگاه کنه رو بالش خودش خوابش میبره برای روزها.بعدا این عادت رو هم ترک میدی براش.من برای پسرم شبها قصه میزارم گوش میده.
www.calender92.blogfa.com