2733
2734
سلام دو ستان دیشب تا صبح گریه کردم می دونین چرا؟

من یک ماه ونیم تحت نظر آقای دکتر معروف به ظاهر محترم بودم که می گفتن باید هر هفته نمونه از مایع رحمت بگیرم در جلسه چهارم

که دیشب بود چون از اسپکلوم بزرگ در هنگام معاینه استفاده کرد من دردم اومد و ازش خواستم اسپکلوم رو عوض کنه و وقتیکه کوچیکتر رو

گذاشت بازم دردم اومد و ناخودآگاه خودم رو جمع کردم (کلاً از معاینه وحشت دارم )و گفت خودت رو جمع نکن گفتم یه لحظه صبر کنین دست خودم

نیست یهو اسپکلوم و با حرص پرت کرد زمین و گفت گمشو برو بیرون !!!!!!!!!!!! کثافتها !!!!!!!!!!

با همه این حرفها گفتم دکتر توروخدا یه بار دیگه معاینه کنین من وقت گذاشتم یک ماه ونیم گفت مگه من نوکر پدرتم من و الاف می کنی

گفت : روانی تو به جای اینکه بیای پیش من برو تیمارستان !!!!!!!!!!1

تورو خدا شما بگین چون دردم گرفت من کثافتم من روانیم باید بهم بگه گمشو برو بیرون !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا تورو به حق این شبای عزیز بنده هاتو محتاج این آدمها نکن .
ماریا جون اگر اینطوره که شما میگی اولا نباید دوباره بهش التماس میکردی ثانیا من نمیدونم اصلا اسم این رو میشه آدم گذاشت چه برسه به دکتر که یه همچین کلمات رکیکی رو سر هیچی به زبون آورده !!!!!!!!!!!!!!!!!نظرت شوهرت چیه نمیخواین باهاش برخورد کنین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرسینا جون دیشب تنها رفته بودم ولی امروز شوهرم رفت مطب باهاش کلی صحبت کرده بود و گفته بود متاسفم برات که با این تحصیلات و دبدبه کبکبه ادب نداری پیرمرد و اون کلاً انکار کرده بود و شوهرم که پیشش بهم زنگ زد گفت

من فقط گقتم برو روانپزشک همه میرن منم گفتم به نظرم با هم بریم بهتره چون توهم احتیاج داری
2742
ماریا جون من اگه جای شما بودم هر چی از دهنم در میومد بهش میگفتم تا بفهمه اگه ادم احتیاج داره نباید اینطوری باهاش برخورد کرد تا حساب کار هم دستش بیاد که به دیگران هم توهین نکنه کاری هم می کردم که خودش بیاد عذرخواهی کنی یعنی می رفتم ازش شکایت می کردم که دیگه حرف دهنشو بفهمه وقتی داره پول میگیره پس خبر مرگش باید کارم بکنه هر چقدر هم زمان ببره اصلا مهم نیست شما باید ارزش برای خودتون قائل باشید و به هر ننه قمری اجازه توهین ندین .
واقعا که خاک بر سر روانیش کنن ، بعضی ها با همه دعوا دارن ... تو اروپا دکترا مثه دوست باهات رفتار می کنن کلی وقت میزارن و برات توضیح میدن . به نظرم پیش دکتر زن برو ... یه خانم دکتر خوب و مهربون پیدا کن که احساس آرامش کنی دیگه بیشتر از این نه اعصاب خودتو خورد کن نه بهش فکر کن.
2740
عزیزم درکت میکنم چی میگی....خیلی از دکترا اخلاق خوبی با بیمارا ندارن و آدمو میرنجونن....یجوری باهات برخورد میکنن و نگات نمیکنن یا جوابتو نمیدن که انگار مفتی دارن برات کار میکنند......اصلا نمیدونم بعضیا بدون دونستن شرح و مراحل درمان چی تجویز میکنند!!!!!!! کلی پول میدی معطلی میکشی حاضر نیستند برات وقت بذارنند...اگر بخوایم بشینیم در مورد رفتار غیر پزشکی بعضیا صحبت کنیم یه طومار میشه....معروفا که اکثرا خیلی بدتر میشه اوضاع .....
اصل کاری خداست یا طبیب من لا طبیب له....

عزیزم به نظر منم بهتره بری پیش یه دکتر خانوم.
من که کاری ندارم دکتر کیه...باور میکنی الان دارم میرم پیش یه مامای خوب....هم راحت میری تو و هم تا دلت بخواد حرف میزنی...تازه تجربه داره و هر چیم بهش بگی نمیخواد زود بندازتت بیرون...هیچ چیز مهمتر از آرامش نیست.....من که وقتی یبار یجایی برم میفهمم طرفم چقدر چیزی حالیش میشه و تجویزش چجوریه....بعضی از دکترای معروف فقط موضوع رو اونقدر میپیچونن و قلمبه سلمبه میگن که خودتم شاخ درمیاری...
نه آرتا جون دکتر مظاهری نبودن ولی دکتر با سابقه و مشهوری هست

من همش با خودم می گم شاید واقعاً مشکل از منه ولی وقتی فکر می کنم می بینم اون حق نداشت فحاشی کنه
ماریاجون بهترنیست اسم دکترتو بگی تااگه کسی مریضشه دیگه پیشش نره

شایداون دکتر این رفتاروبادیگرانم بکنه اونوقت تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

میخوای بقیه هم مثل خودت این شرایطو تجربه کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مارینا جان اصلا ارزشش رو نداری که بخوای خودت رو به خاطر یه آدم بیشعوری مثل این خودت رو اذیت کنی خدا خودش جوابش رو میده.............. به نظر من هم دکتر زن خیییییییییییییلللللللللللللییییییییییییییی بهتر از مرد چون خودش هم مثل ماست و درکت میکنه و خیلیهاشون هم مادر شدن و میفهمنن چه سختی ها و استرسهایی داره......... یه دکتر زن هر چقدر هم بداخلاق باشه بازم آدم میتونه باهاش راه بیاد اما به دکتر مرد همینکه بگی بالا چشت ابروه عصبانی میشه................. حتما دکترت رو عوض کن و خوشحال باش که زود متوجه شدی به چه آدم پستی اطمینان کردی......... کار خدا بوده...................
2706