2733
2739
عنوان

نظرسنجی اسم پسر

605 بازدید | 23 پست

بین این سه تا کدومش قشنگتره

ماهور هم اسم  دو جنس هست پس هی نگین دخترانه هست خیلی هم دوست دارم خودم این اسم رو

اسم دخترم الینا و اسم پسرم ماهان هست

برا سومی دنبال یه اسم هستیم

تعداد رای : 51
نظرسنجی
ماهور
9
17%
ایلیا
19
37%
آیهان
23
45%

اسم آیهان تو همه ی نظرسنجیای اسم پسر قطعا وجود داره😂

[ 🔞🔞🔞🔞🔞...ببخشینا ] [کارِ خوبو هیتلر کرد🦊][ اونقدر ادم درست و حسابي روي زمین هست که لازم نیست ب کسي شانس دوباره بدین! ✈️ •••]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ایلیا خیلی نازه 

سلام عن جون چطوری؟🤣

به امید روزی که مردم به همدیگه یاد بدن خودشون رو دوست داشته باشن،نژاد پرستی رو کنار بذارن،به علایق همدیگه احترام بذارن هیچوقت کسی رو ندونسته قضاوت نکنن و یاد بگیرن دل کسی رو نشکنن:)زندگی چه زیبا میشه:)🦋❤
2738

آیهان برنده شد برید خونه هاتون🤣

به امید روزی که مردم به همدیگه یاد بدن خودشون رو دوست داشته باشن،نژاد پرستی رو کنار بذارن،به علایق همدیگه احترام بذارن هیچوقت کسی رو ندونسته قضاوت نکنن و یاد بگیرن دل کسی رو نشکنن:)زندگی چه زیبا میشه:)🦋❤
ایلیا پیشنهاد دخترمه ماهور هم خودم دوست دارم آیهان هم شبیه اسم ماهان هست تا حدودی فعلا موندیم& ...

همشون خوشگلن مهم نظر خودته گلم⚘⚘⚘

😂😂به خوبیت

خداروشکر⚘

کاربری دیگه زدی؟یا اسمت رو عوض کردی؟

2706