2752
2734
دوستان من یکی از دوستام موهای بسیار خشک و پر موخوره ای داشت بعد از یه هفته دیدم یه برق خاصی تو موهاشه و نرم تر شده و رنگ موهاش به طرز قشنگی خودشو نشون میده (رنگ موی خودش زیتونیه)‌ گفت یه هفته هر روز به موهام روغن نارگیل (از اینا که جامده )‌ زدم، اول گرمش کرده بود تا آب شه بعد گذاشته بود رو سرش و موهاش خیلی عوض شده بود!‌ موهاش خیلی خشک و مجعد بود ولی انگار این روغنه جذب موهاش شده بود و یه برق خاصی گرفته بود در حالی که اون روز روغنم به موش نزده بود، من خودم کریستال می زنم اما می خوام این روغنارو بزنم شنیدم روغن بنفشه هم خیلی تاثیر داره !‌
فندق جون اخه مو چرب میشه که. لابد قبل حمام میزده.
من انرژیگرفتم ازین صورتی ها. اما نمیدونم کی بزنم. میشه هرکی استفاده کرده بگه کی بزنم.من معمولا بعد حمام موهامو سشوار میکنم تا خشک شه. قبل سشوار بزنم؟؟؟؟؟؟�
Lilypie Premature Baby tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید