2737
2739
بدترین مشکلی که اخیرا ایجاد شده اینه که با زدن پست نامناسب 1 یا چند نفر قادر هستن تاپیک ها رو بقول معروف بترکونن!! خیلی تاپیک های خوبی میبینم که توی تاپیک های دیگه لینک داده شدن ولی توشون یکی دو صفحه دو سه نفر کارشون به دعوا کشیده و از روی لجبازی تاپیک رو بکل خراب و نیست و نابود کردن
گزارش پست نامناسب رو کاربر باید بتونه بزنه! ولی پاک شدن یا نشدن یک تاپیک باید فقط با تصمیم مدیر سایت انجام بشه نه از روی لجبازی و دسته کشی بین کاربرا
بازم خود دانید!
اره عزیزم درسته
ولی اینجا از این حرفا زیاد زده شده کو گوش شنواااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
حالا اصل قضیه رو ول نکنین به تعداد نفرات گیر بدید!
انشاللاه مدیریت میان تایید یا تکذیب میکنن که 1 نفر real هم میتونه تاپیک بترکونه یا خیر! ولی مساله اصلی تاپیک ها هستند! به فرض که یک تاپیک خوب وسطش سر یک بحث متفرقه بین دو عده آدم دعوا بشه باید قادر باشن بزنن تاپیکی که همه ازش استفاده میکردند رو بترکونن یا نه!؟ یا اگر مساله ای هم هست مدیریت باید تصمیم بگیره که تاپیک یا بخشیش حذف بشه یا بمونه
2740
بعدشم به نظر من بعضی تاپیکا واقعا باید سریع حذف بشن
قبلا یه کاربر مردی میومد تو سایت که حرفای چرت میزد ، سریع بچه ها حذفش میکردن
نا امید شد ول کرد
خوشحال میشم از کارام دیدن کنید
www.aartt.blogfa.com
حالا فوقش دو سه نفر با یه تاپیکی مشکل داشته باشن و گزارش بی مورد بزنن ولی وقتی 10 نفر یه تاپیکی رو گزارش می کنند حتما اون تاپیک مشکل اساسی داره به نظر من که حذف شدن تاپیک با گزارش 10 نفر خیلی هم خوبه چون همیشه که مدیر در دسترس نیست
اصلا دقت میکنید مامان نینی چی میگگگگگگگگگگگگگگگگه

باز رفتین سراغ حاشیه

یکی و دوتا و یه نفر و ده نفر مهم نیست

مهم اینکه تاپبک بدون نظر کارشناس میترکه
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
2706