2733
2739
عنوان

مامانا کمک از پوشک گرفتن

143 بازدید | 24 پست

سلام مامان خوشگلا کمک من تقریبا ۱۰ ماهی میشه دخترمو از پوشک باز کردم اون موقع دو سال و ۱ ماهش بود اوایلش انقدر خوب یاد گرفته بود الان ولی دو سه ماهه اصلا نمیگه منم دیگه پوشکش نکردم خودم تند تند میبرم ولی تا نبرم شلوارشو کثیف میکنه اصلنم انگار نه انگار 

انقدر خسته ام بنظرتون چیکار کنم دوباره پوشک کنم 

کلی ام جایزه و تشویقی و اینا گذاشتم تو دستشویی اصلا فایده نداشت

زندگیم فقط دخترمه و بس ❤️❤️❤️

متخصص نیستم ولی تند تند ببر وبازم یادش بده به نظرم به پوشک برش گردونی گیج میشه، شایدم نشه و زود بوده نمیدونم 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بستگی داره اگه زود براش باید دوباره   پوشک بشه شش ماه دیگه باید بگیریش 

ولی اگه علایمو داره باید صبوری کنی و از قانون تشویق و محرومیت. از لذتی که داره استفاده کنی تا جواب بگیری 

عزیزم زود نبود ؟ علایم از پوشک گرفتنو داشت ؟

دکترش گفت باید باز کنی تا یاد بگیره چون دختره زود عفونت میگیره ولی در کل خیلی زرنگه کامل حرف میزد تو سالگی قشنگ متوجه دستشویی اینا بود 

بستگی داره اگه زود براش باید دوباره   پوشک بشه شش ماه دیگه باید بگیریش  ولی اگه علایمو دا ...

اخه چقدر صبوری کنم نزدیک یکساله دیگه بخدا خسته شدم معمولا ۶ ماهه یاد میگیرن خیلی اذیتم کرد احساس میکنم لج میکنه

2740
شبا خشک نیست  معمولا اره ساعتی یکبار میبرم بعضی وقتا زودتر از اونم خیس میکنه

عزیزم شک نکن زود براش چون شبا خیس میکنه 

دختر تند تند عوضش کن نه اینکه به زور از پوشک بگیریش 

وقتی وقتش باشه اینقدر طول نمیکشه که هم خودت اذیت بشی هم بچه 

عزیزم شک نکن زود براش چون شبا خیس میکنه  دختر تند تند عوضش کن نه اینکه به زور از پوشک بگیریش&n ...

اخه هر کی میرسه بهم میگه دخترت ۳ سالشه هنوز پوشک میکنی دیگه باید شوهرش بدی ادم کلافه میشه احساس میکنه کوتاهی کرده😔😔

شبا خشک نیست  معمولا اره ساعتی یکبار میبرم بعضی وقتا زودتر از اونم خیس میکنه

مثانش و سیستم ادراریش مشکل نداره خدایی نکرده چون خیلی زود زود دستشویی میکنه 

البته تا ۴ سال جا داره شما هولی 

چون باهوش کمتر همکاری میکنه چون راحتی انتخاب میکنه 

خیلی زیاد متوجه همچی میشه اصلا نمیدونم یچیزو ازش قایم کنم انقدررر زرنگه ولی تو دسشویی رفتن ...🤔

اخه هر کی میرسه بهم میگه دخترت ۳ سالشه هنوز پوشک میکنی دیگه باید شوهرش بدی ادم کلافه میشه احساس میکن ...

متاسفانه مشکل جامعه ما این 

عزت نفس و اعتماد به نفس بچتو به خاطرحرف چهار تا آدم بیسواد نابود نکن 

اون به خاطر خیس کردنا اذیت میشه 

مثانش و سیستم ادراریش مشکل نداره خدایی نکرده چون خیلی زود زود دستشویی میکنه  البته تا ۴ سال جا ...

خودم شک کردم بنظرت ببرم دکتر 

مامانم میگه سردیش میکنه چون نبات خوردنی خوبه ولی نمیخوره همیشه بزور باید بهش بدم

2706