2733
2734
عنوان

دکتر خاتم "گوارش اطفال"

61 بازدید | 7 پست
سلام دوستان می خواستم بدونم دکتر خاتمی که خیلی معروفه برای گوارش اطفال سنش خیلی بالاست؟ من یه جا رزومه شو خوندم نوشته بود متولد 1309 !! کسی جدیدا پیشش رفته؟ این شمارشه : 66925866 من برای هفته دیگه وقت گرفتم . یه کم در حال تعجب به سر می برم!! ممنون می شم جواب بدین
‎چقدر دوست داشتنی هستند، آدمهایی که، شبیه حرفهایشان هستند
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام عزیزم من میشناسم پسر 7 سال پیش تحت نظر ایشون بود الان هم دخترم یه سال تحت نظر هست هفته پیش پیشش بودم سنش بالاست ولی بسیار دقیق و مهربان هست و دکتری بسیار با حوصله و حاذق مشکل بچه اون چیه؟
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
2728
ممنونم باران جون خیالمو راحت کردی . آخه حساب کردم هشتاد سالشه و سن کمی نیست گفتم شاید رزیدنتاش معاینه کنن
مطب مگه نمیبری منشی اش خانمشه که بسیار بد اخلاقه ولی تمام کارهای مریضرا خودش با حوصله و حتی پرونده درست کردن و ... انجام میده بری میبینی مشکل بچه تون چیه ؟اگه دوست داشتی بگو
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
اوه اوه پس زنشه من زنگ زدم گفتم ببخشید دکتر خیلی سنشون بالاست همچین با بداخلاقی گفت خانم به زندگی شخصیش چیکار دارین :)) اگه دکتر جوونی بود حتما خفه م می کرد:)) مشکلش والا دقیقا نمی دونم به گوارش مربوط میشه یا نه بهم معرفی کردن برم چکابش کنه ..
2738