2737
2739
الان هفته 19 هستم . درد دندون امونمو بریده ! این بارداری هم هر چی عارضه داشت ما گرفتیم! بچه ها کسی تا حالا اینطوری بوده؟ دارو می شه مصرف کرد؟ چیکار کردین شماها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ای خداااااااااااااا
امیرحسین من:صدای زیبایت،زیباترین ترنم عاشقانه است.. به وجد می آیم از بودنت در کنارم آپلود عکس
با دکتر زنانت تماس بگیر منم همنن طور بودم کل عوارض بارداری رو گرفتم
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
عزیزم دندون توی 3ماهه دوم میتونی درستش کنی فقط به دندان پزشک بگو بارداری قبلش هم با دکتر خودت هماهنگ کن تو الان توی 3ماه دوم هستی گلم بوس و موفق باشی
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
استامینوفن225 به من دادن اما متاسفانه یادم نیست تو هفته چندم بودم
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
2740
منم یه دندون خراب و دردناک داشتم با اسپری سر کننده کارشو ساخت و پر کرد یکم ولی باید صبوری کنی تا یکم اذیت میشی هی میگی برات اسپری می زنه
من کوچیک بودم با اسپری سر کننده جراحی هم کردم (از ترسآمپول)
@2bare_man
عزیزم من الان 32 هفته و 1 روزمه

مردم پریشب از دندون درد تو 3ماهه سومم هستم

از دکترم نامه گرفتم رفتم کلینیک زهره تو ولیعصر رو به رو سینما استقلال کوچه شهامتی پلاک 6

برام عصب کشی کرد

میتونی بری درست کنی بگی براداری بی حسی لیدوکائین خالی واست میزنن

دردش بیشتر واسه نی نی نازت ضرر داره
ایلیای من چه نازه.....
من نمیدونم باردارم یا نه دندونم درست کردم با آمپول بی حسی
اگه باردار باشم ضرر داره؟؟؟؟
5 روز دیگه معلوم میشه
در این سرزمین هر آنچه برما گذشت نیک و بدش از آن ماست مائیم وارث این سرزمین و اندیشه پدران.
خانمی میخک را روی دندانت بگذار
برای کشف اقیانوس های جدید باید جرات ترک ساحل را داشت این دنیا دنیای تغییر است، نه تقدیر ! سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند.... که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت ..... به رقص درآیی..... قصه عشق ، انسان بودن ماست....
سلام الهه جان انشااله زود خوب بشی ولی منم توی ماه 4بودم که داشتم ازدرد دندون میمردم رفتم کلینیک دندانپزشکی ودندون عقل بود کشیدم راحت شدم ولی واقعا برام عالی کشید نه خونریزی ونه درد کشیدن خدا خیرش بده ( مادر) ولی حتما برو دکتراونا بهترمیدونن چکارکنند
2706