2752
2734
عنوان

بیا تو ببین چی پخته این کدبانوی هرمند

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 36 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی نازی رادین.اگه تهران بودم برات میفرستادم.مامانم قبل از عروسیم برام یه عالمه سبزی قورمه فریز کرده.از بس بلدم قورمه سبزی درست کنم
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
2731
پیازو دفعه پیش رنده کرده بودم.ایندفعه رنده نکنم؟
اسْتَغْفِرُاللَّهَ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْحَىُّ الْقَیُّومُ الرَّحْمنُ الرَّحیمُ بَدیعُ السَّمواتِ وَالاَْرْضِ مِنْ جَمیعِ ظُلْمى وَ جُرْمى وَ اِسْرافى عَلى نَفْسى وَ اَتُوبُ اِلَیْهِ
پیازو خردش کن یکم با زردچوبه تفتش بده بعد گوشتو بریزو ویکم دیگه تفت بدع بعد سبزی که قبلا سرخش کردی رو بریز ویه تفت بده بعد لوبیا که بهتره نصف چیتی نصف قرمزو بریز توش بعد اب بریزو ودر زودپزتو ببند برو پی کارت بعد اینکه گوشتت ولوبیات پخت درزودپزو باز کن لیمو عمانی که قبلا خیسش کردی رو با نمک اضافه کن ودیگه در قابلمتو نبند زیر اجاقتم یکم کم کن بزار یه ساعتم اروم بپزه وحسابی جا بیفته البته برای سرخ کردن گوشت یه عالمه باید روغن بریزی که خورشتت حسابی روغن سیاه پس بده بعد پختتت
مرسی برم بپزم