2733
2739
عنوان

واکسن 18 ماهگی

1150 بازدید | 9 پست
شنبه نوبت واکسن 18 ماهگی دخترمه . همه می گن که سخت ترین واکسنه .خواهش می کنم اگه تجربه ای تو این مورد دارین لطفا کمکم کنین. مثلا قبل و بعدش باید چیکار کنم .دارم از استرس می میرم ....
من سه روز پیش اروین بردم واسه واکسن 18 ماهگی....1 ساعت قبل بهش استامینوفن دادم....2 روز تب داشت هر 4 ساعت شیاف استامینوفن میزاشتم براش...خیلی درد داشت...البته واسه اروین تو دستش زدن...اونایی که به پاشون میزنن نمیتونن تا 2 روز راه بر...منم خیلی میترسیدم ولی نگران نباش...فقط تب داره که باید حواست باشه شیاف بزاری که بالا نره...نگران نباش عزیزم...انشالله اذیت نمیشه......
خانومه میگفت بچه هایی که دستاشون عضاه داره و یا یکم تپلن تو دستشون میزنن ولی اونایی که لاغرن تو پاهاشون...اگه تو دستش بزنن کمتر اذیت میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
مامان یسنا تب اش خفیفه اما طولانی تا سه روز طول میکشه تا 2 روز هم نمیتونه راه بره ....من بیشترباپاشویه تبش رو پایین میاوردم .....به نظر من از واکسن 4 و6 ماهگی راحتتره
تاریک ترین ساعت شب درست ساعات قبل از طلوع خورشید است
پس همیشه امید داشته باش . . .