2733
2739
من هفته بیست وپنجم هستم از دیشب احساس های مبهمی مثل احساس ترشح با فشار یا احساس سوزش خیلی کم تو وازنم دارم .همش احساس میکنم تکون های نینی ک تا دیروز بالای نافم بود اومده پایینتر . وهمین طور کم جون تر شده تکوناش.کسی این تجربیاتو داشته .لازمه برم دکتر؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لیا جون شاید نی نی تغییر وضعیت داده منظورم اینه که چرخیده که تکوناشو پایین حس میکنی من اون موقع اوایل پایین حس میکردم چون نی نی سرش بالا بود و پا پایین حرکتهایی نی نی ام بعضی از هفته ها کم میشه یه موقع هم خیلی زیاد من الان یه روز نی نی پر از حرکته یه روز خیلی به ندرت تکون میخوره لگداشم برام کم شده نگران نشو عزیزم
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
2742
ترشح هم تو دوران بارداری هر چی ماه میره بالا بیشتر میشه نگران نشو ولی اگه سوزش داری برو دکتر برات آزمایش بنویسه شاید عفونت داشته باشی
خدایا هیچ زنی را در حسرت مادر شدن نزار آمینننننننن خدایا شکرت بابت نعمتی که بهم دادی ممنونم خدای مهربونم که النای مامان رو صحیح و سلامت گذاشتی بغلم فرشته کوچولومو سپردم به خودت مراقبش باش
اون حرکات نبض مانند سکسکه نی نی هست اگه پشت هم هست عزیزم
نی نی تا اواخر بارداری ممکنه 1000 بار بچرخه عزیزم نترس فدات شمولی این که میگی حرکتش نبض مانند پایین هست میکنی نی نی داره سکسکه میکنه من شاید روزی 4 بار اینو حس میکنم نترس عزیزم عادیه
2740
آره عزیزم ان شالله نی نی به سلامتی میاد بغلت عزیزم نترس اگه یه موقع دیدی خیلی حرکاتش کم شده که مثلا تو نیم ساعت یا حداقل 1 ساعت 4 بار حرکت نکرد برو دکتر ولی من مطمینم چیزی نیست الان نی نی من داره کلیه امو در میاره بیرون از بس فشار میاره روش ان شالله توام تجربه میکنی این دردا رو