2733
2734

سلام. من دفترچم تاریخش گذشته نرفتم برم بگیرم دیگه. لازم میشه؟ الان برم دکتری ازمایشی چیزی با کد ملی مینویسن یا دفترچه باید بگیرم؟ 

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دیگه دفترچه صادر نمیشه

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2728
2740

نیازی به دفترچه نیست

ولی تا جایی که می‌دونم، باید تشریف ببرین اعتبار بیمه درمانی تون رو تمدید کنید، وگرنه زمان تحویل نسخه دارو یا آزمایش (چون استحقاق درمان ندارید) باید هزینه ها رو آزاد پرداخت کنید

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist

یه کد ۴ رقمی هست برای استعلام بیمه. اگا تایید کنه که برخوردار هستین دیگه نیازی به تمدید اعتبار ندارید.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
یه کد ۴ رقمی هست برای استعلام بیمه. اگا تایید کنه که برخوردار هستین دیگه نیازی به تمدید اعتبار نداری ...

استعلام کردم اوکیه دستت درد نکنه

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...
2706