2737
2739
عنوان

مامانایی که عمل سرکلاژ کردن جواب بدن

31389 بازدید | 14 پست
مامانای مهربون و دوستای گلم سلام
امیدوارم که هم خودتون و هم نی نی های نازتون سالم و سرحال باشید

ببخشید مزاحمتون شدم . فقط چند تا سوال داشتم که امیدوارم بتونم جواب های کاملی بگیرم

نمیدونم میدونید یا نه که من 5 ماه پیش زایمان زودرس داشتم . چند روز پیش که برای بارداری مجدد رفتم پیش دکترم . ازم خواست که عکس رنگی از رحمم بندازم . بعد از دیدن جوابش بهم گفت که نارسایی دهانه رحم داری و حتما باید رحمت رو بدوزم و استراحت مطلق باشی

حالا سوالم از شما گلای مهربونم اینه که :
1) در چه مرحله ای از بارداری این عمل انجام میشه ؟
2) ایا خطری برای جنین نداره ؟
3)استراحت بعد از این عمل در چه حده ؟
4)هزینه ی این عمل و باز کردن دوختگی چقدر میشه ؟ هم ازاد و هم تامین اجتماعی
5)این استراحت مطلقی که گفته باید در چه حدی باشه ؟
6)این عمل به جنین اسیبی نمیزنه ؟
7)این عمل میتونه بی نتیجه هم باشه یا در اکثر موارد جواب داده ؟

راستی تو جواب عکسم نوشته بود که قسمت دیستال لوله راست چرخیده و پیچیده و در مجاورت بدنه رحم قرار گرفته . میخوام بدونم این اتفاق خطرناکه یا یه مساله معمولیه ؟

بازم ازتون ممنونم
اگه چیز دیگه ای هم میدونید که من یادم رفته بپرسم لطفا بگید
ممنون میشم از راهنماییتون
سلام، دوستان عزیز امیدوارم که ایام خوبی داشته باشید.من تازه فهمیدم که بار دارهستم ،دوزایمان زودرس داشتم یکی هفته 21ویکی هفته 27بدلیل نارسایی طول سرویکس درحاملگی دوم سرکلاژهم شده بودم .متاسفانه جواب نداد.دکترم پیشنهاد کرده که هفته 12سرکلاژدوبل انجام دهم با استراحت مطلق .آیا کسی سرکلاژدوبل انجام داده-نتیجه گرفته ، لطفا راهنمای ام کنید؟
سلام دوستای گلم ... امیدوارم موفق باشید و هر کدومتون که این عمل رو دارید با موفقیت و بدون هیچ مشکلی انجام بدید و به سلامتی نی نی تون رو به دنیا بیارید...من پیش دکتر صاحب کشاف زیفت کردم و الان تو هفته 11 هستم باید هفته دیگه سونو انجام بدم که بهم گفتن شاید نیاز باشه سرکلاژ بشم که با توضیحاتی شما دادین حالا میترسم ....دوستای گلم واسه منم دعا کنید که مشکلی برام پیش نیاد اخه خیلی میترسم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
لام من 2قلو‌ دارم و هفته? 16 بارداری هستم هفته پیش سرکلاژ شدم،هزینه? عمل من 450000 تومن شد،چند روز که حالم بهتره ولی‌ تا آخر زایمان دکترم گفت باید استراحت باشم،،ولی‌ امیدوارم این ماه که واسه معاینه میرم پیش دکترم بگه که بهترم و بتونم کمی‌ راه برم،،یه سوال دارم بد از عمل سرکلاژ دکتر معاینه داخلی‌ انجام میده یا نه
سلام من 2قلو‌ دارم و هفته? 16 بارداری هستم هفته پیش سرکلاژ شدم،هزینه? عمل من 450000 تومن شد،چند روز که حالم بهتره ولی‌ تا آخر زایمان دکترم گفت باید استراحت باشم،،ولی‌ امیدوارم این ماه که واسه معاینه میرم پیش دکترم بگه که بهترم و بتونم کمی‌ راه برم،،یه سوال دارم بد از عمل سرکلاژ دکتر معاینه داخلی‌ انجام میده یا نه
2740

سونوهیستروگرافی و هیستروگرافی یا عکس رنگی رحم یا (HSG) با بی حسی یا بیهوشی ، بدون درد و بدون خونریزی ، با کتتر  مخصوص
در کرج طالقانی ، میانجاده ،  فردیس و  تهران صادقیه .

سونوهیسترو گرافی   توسط متخصص خانم

اکوکاردیوگرافی قلب جنین توسط فوق تخصص قلب و متخصص رادیولوژی فارغ التحصیل امریکا .

آمنیوسنتز

غربالگری اول و دوم

انجام پاپ اسمیر همراه عکس رنگی رحم

09192955748

09123596164  خانم گودرزی کارشناس رادیولوژی مشاوره تخصصی و انجام  هیستروگرافی . داکتوگرافی . هیستروسونوگرافی .

مشاوره تلفنی ، پیامکی و تلگرام

@akserahembidard

http://iumsradiology88.blogfa.com

2706