2733
2739
عنوان

بسرم خیلى خوب شىر میخوره ولى ......

403 بازدید | 10 پست
هفده روزشه وزن کیریش خیلى خوبه شیر خودم میخوره ولى خیلى بالا میاره بسر اولم هم همین جور بود بنظرتون جیکار کنم
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
کاری نمیشه کرد با زاویه 45 درجه باید شیر بخوره بعد هم حداقل یکربع به همون حالت بگیرش تا سه ماهگی انشالله خوب میشه موقع خواب زیر س ش رو بلند تر بدار و بادگلوشو حتما بگیر اگرنداشت به پهلوی راست بخوابونش
چقدر سخت است همرنگ جماعت شدن وقتی جماعت خودش هزار رنگ است ...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اینم بگم من تاپیکشونو میخوندم یکی نوشته بود که بچم رفلاکس نداشت و زیادی شیر میخورد زیادی شیر رو برمیگردوند...شاید نینی جونی شما هم داره زیادی میخوره...چون پسر منم تا 40 روزگیش وحشتنااااااک ولع داشت...
یا اباالفضل
2728
اکه رفلاکس باشه نباید وزن بکیره شاید شیرم خوشمزه نیست شیر خشک بدم بهش بنظرتون
ماهان خوشمل من عزیز دل مامان وباباش٢٢اذر دنیا اومد وزندکى مارو شیرین وخوشمزه کر خدایا شکرت دوسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتت دارم
رفلاکس راه حل نداره؟ قرصى دارویى جیزى
2738
عزیزم دختره منم رفلاکس نداره ولی بالا میاره الان چهار ماهشه کم شده ولی هست دکترش گفت زیاد میخوره هیچ ایرادی هم نداره موقع خواب به پهلو بزار گرچه دختره من تو خواب بالا نمیاورد و دکترش گفت اگر تو خواب بالا بیاره رفلاکسه
Lilypie Pregnancy tickers