2733
2734
به خدا کلافه شدم دیگه! چکار باید بکنم؟ یک خانومی چندسال پیش باهاش آشنا شدم در حد توانم و شاید هم بیشتر بهش خوبی کردم.نمونه اش اینکه بردمش سرکار پیش خودم با اینکه سالها بود دنبال کار می گشت و پیدا نمی کرد و در واقع نانی که الان می خوره از دامن منه.اما یک باره پا گذاشت روی همه چیز و دیگه جواب تلفنم هم نداد و قطع ارتباط.نه فقط با من با یکی دوتا از دوستهای مشترکمون هم.بدون هیچ دلیلی! الان مدت یک ساله هر وقت به خوابم میاد حتما و صد در صد یک ضرری می بینیم.خدا رو شکر مالی ه و جانی نیست!! به خدا اصلا بهش فکر نمی کنم نمیدونم چرا میاد به خوابم آخه!هرچی هم صدقه می گذارم بی فایده است! اینم بگم به شدت آدم حسودی هم هست.دورادور از وضع مون خبر داره و می دونم خیلی حسادتم رو می کنه.به یکی از دوستهام می گفتم گفت حتما چیزی قربانی بکن تا نکنی همینه! شما هم اعتقاد دارین؟ اصلا شنیدین همچین چیزی تا حالا؟
از بعضی از آدمها تنها خاطره می ماند و از بعضی های دیگر هم هیچ! خاطره ساختن لیاقت می خواهد!
چرا کسی نیست آخه؟ من برم بچه هامو بخوابونم خواهشا اگه اطلاعاتی دارین دریغ نکنین برمیگردم می خونم.
از بعضی از آدمها تنها خاطره می ماند و از بعضی های دیگر هم هیچ! خاطره ساختن لیاقت می خواهد!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اخخخخخخخخ روناک منم یه دوست دارم بیاد به خوابم خانوادگی مواظب میشیم دختر خیلی خوبیه هااااااااااااااا ولی هر وقت به خوابم بیاد تصادف کوچکترین بلاست هر وقت میبینمش صدقه میزاریمو مواظب میشیم به قول خودش بهمون هشدار میده
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
2731
یه چیزی بگم نخندینا امتحانش ضرر نداره میگن اگه کسی رو تو خواب ببینی برات خوب نباشه باید بهش بگی به حق نون و نمکی که با هم خوردیم دیگه نیا به خوابم(نمک درمیان دیگه نیا به خوابم) حالا من با عمو شوهرم نون ونمکی نخوردیم من چه کار کنم
افسون جان اینو منم شنیدم و راستش دیشب توی خواب داشتم همینو بهش می گفتم!! قول داد دیگه نیاد به خوابم حالا ببینم چی میشه. اما کاش تو واقعیت بهش گفته بودم
2738