2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه عزیزم اگه سود 3 درصد باشه اشکال نداره بانک داره سود 2.7 درصد میگیره. نزول سودش 5 درصده
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
2742
مال بانکم اگه بخوایم حساب کنیم اونم نزوله با کلاه شرعی. بیخیال خودت رو درگیر این مزخرفات نکن

سود 3 درصد بهش میگن سود معاملات ملکی.
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
سودت 3 درصده

1میلیون 30 هزارتومن

10 میلیون میشه 300

اصلا شک به دلت راه نده
2738
اگه درصد تعیین نشه و توافقی برای مبلغ ماهیانه(یعنی نگید ماهی فلان قیمت)بین دوطرف نزول نیست
البته فکر کنم

زنگ بزن 09640 تلفن گویای مسایل شرعیه

فردا صبح زنگ بزن بپرس مطمئن بشی
خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند
اشکال نداره خوبه عزیزم. نگران نباش. مطمئن باشه عالیه. اما حتما چک یا ملک به عنوان امانت ازش بگیرین. البته ملک بهتره به اندازه اصل پولتون
با اجازه صاحب تاپیک منم یه مقدار پول به برادر شوهرم دادم که ماشین خرید و فروش میکنه و منو شریک کرده با خودش و هر چقدر سود کنه بر حسب پولم به من هم سود میده به نظر شما رباست
2706