2733
2734
عنوان

ازدواج موقت ...

5034 بازدید | 186 پست
چن وقتیه بحث ازدواج موقت خیلی تو سایتای خبری داغه ... هدفشونم اینه که ازدواج موقت رو راحت تر و عادیش کنن...همش میخوان بگن ایراد از زناست ...

چرا زن رو یه موجودی میدونن که به مرد فقط برای تامین خورد و خوراک نیاز داره ...
میگن زن حسوده که نمیذاره شوهرش زن دیگه داشته باشه ... این یه غریزه است مث حس غیرت مرد ... مال اونا غیرته مال ما حسادت ؟! این یه حس مشترکه زن و مرد نداره وقتی کسی رو دوس داری نمیخوای اونو با کس دیگه تقسیم کنی

چرا نمی فهمن ؟!!

چرا هیچکس نمیگه زنی که شوهرش ارضاش نمی کنه چه از نظر عاطفی چه از نظر ج ن س ی چیکار بکنه؟!

چرا هیچ کس آمار نمیده چن درصد زنای ما تو رابطه با همسرشون به ارگا س م نمیرسن؟!چون همسراشون بلد نیستن ارضاشون کنن

چرا همش آمار میدن n درصد زنا سرد مزاجن ولی کسی نمیگه دلیل سردمزاجی اکثرشون شوهرشونه ؟!

چرا همش میخوان مشکل مردا رو حل کنن اونم با ازدواج مجدد و موقت؟! یعنی یک زن هیچ حقی در مسائل عاطفی و ج ن س ی تو این مملکت نداره؟! فقط شکمش پر باشه کافیه؟!

واقعا اینا رو که می بینم متاسف میشم که اینجا زندگی می کنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منطقی . . .

وقتی به هوای بارانی میگویند خراب... به صیغه های ساعتی هم میگویند ثواب....
احتراما،قدیمی ترین کاربرمَردِسایت،O2shOmaL کانال 🖤تلگراام بنده،دیدنش خالی از لطف نیست...
2742
2740
a boy

1392/9/1 11:08 ق.ظ

ازدواج موقت کنید باشد که رستگار شوید
================================
خوب خواهرتونم به ازدواج موقت تشویق کنید باششششششششششششششششد تا رستگار شودددددددددددد

2706