2737
2739
سلام من مرکز اصفهان پیشنهاد جنین اهدایی داده الان سنم بالا رفته دنبال کسی میگردم که جنین بگیرم ازش خواهش میکنم کمکم کنید اصلا فرصت ندارم دیگه یا اگه یه رابط که زود انجام بده ممنون میشم
یکی اومده بود تو تاپیکون گفته بود که کسی رو میشناسه جنین اهدایی بده منتها نمیدونم ماله کدوم شهر بود بخوای آدرس تاپیکو بدم بهش درخواست دوستی بده یا بهش میل بزن
Life's donkey without me
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام توی اصفهان کی دنر پیدا می کنه ؟کسی شماره اش را داره؟
الهم اغفرلی ذنوب تحبس دعا......از بس همه برام دعا کردند و مستحاب نشد از خدا روز عاشورا فقط یه چیز خواستم واونهم بخشیدن گناهانی که باعث عدم استجابت دعا می شود/// آمین یا رب العالمین خدایا هزاران بار دلم را شکستی خیلی ها کفتند باهات قهر کنم اما من گفتم من لیاقت قهر کردن را ندارم
زربد جان منم دنبال اهداکننده جنین تو اصفهان هستم. شما کدوم مرکز میرید؟بیشتر مراکز خودشون پیدا میکنن
خدایا ،حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن،تا درهایی را که بسویم میگشایی، ندامسته نبندم و درهایی را که برویم میبندی، به اصرار نگشایم.
دوستان یه سوال جنین اهداکننده یعنی چی؟ یعنی میخواید برای کسی جنینتونو اهداکنید یامیخوایدیکی جنینشوبه شمااهداکنه؟
وفقط خداست که میداند...هیچ چیزمثل دوست داشتن ودوست داشته شدن...مرگ رابه تاخیرنمی اندازد
مهدیه خانم, زنایی که شوهراشون بچه دار نمیشن باید از کسانی که جنین اهدا میکنن بچه دار شن,اینم سرنوشت ماست باید تسلیمش بشیم
خدایا ،حکمت قدم هایی را که برایم برمیداری بر من آشکار کن،تا درهایی را که بسویم میگشایی، ندامسته نبندم و درهایی را که برویم میبندی، به اصرار نگشایم.
2740