2737
2739
عنوان

کاردستی، خلاقیت، سرگرمی...

12325 بازدید | 7 پست
همه مامانا مطمئنا دغدغه بزرگ کردن یه بچه خلاق و کارآمد رو همیشه به همراه دارن و به دنبال راهی هستند تا استعدادها و مهارت های کوچولوهاشون رو به طریقی شکوفا کنند... بازی یکی از این راه هاست که تاپیک خوبی در این مورد باز شده و استقبال زیادی هم شده

تاپیک مسیحا
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=28812

یکی دیگه از این راه ها، درست کردن کاردستی هست، کاردستی هایی که با وسایل خیلی ساده و دردسترس درست میشن ولی مطمئنا لذتی فراوان برای بچه و مادر بچه ! به ارمغان میارن... کاردستی هایی که از یک طرف مهارت های دستی بچه ها رو به چالش میگیره و از طرف دیگه نگاه کردن و فکر کردن و خلق یه شاهکار جدید رو بهشون یاد میده... و برای ساعاتی اونها رو سرگرم میکنه...

شاید برای خیلی از بچه های ما ( من جمله دختر خودم) کاردستی درست کردن زود باشه ولی با این تاپیک می خوایم در کنار هم بانک جامعی از کاردستی های زیبا جمع کنیم تا در روزهایی که خیلی هم دور نیست در کنار کوچولوهامون بشینیم و از این چیزا درست کنیم، به در و دیوار بچسبونیم و با هم لذت ببریم :)

امیدوارم که استقبال کنید و ایده های قشنگتون رو با مامانای دیگه هم تقسیم کنید :)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738