2737
2734
چون امروز این مرحله رو هم پشت سر گذاشتم پس یه قدم نزدیکتر شدم
انما امره اذا اراد شی ان یقول له کن فیکون................فقط کافیست او بخواهد
امروزم هم گذشت از امشب قراره سوپر فکت بزنم یک هفته ای میشد برای امروز از استرس خواب نداشتم خدایا شکرت بازم مثل همیشه خودت پشت و پناهم بودی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
انشالله به حق فاطمه زهرا
یا علی بن موسی الرضا این روزا قلبم تندتر میزنه دارم به روزی نزدیک میشم که منو لایق معجزه بدونی.........خدایا شکرتhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=734597&PageNumber=1
2740
منم ایمان دارم که این ماه مامان میشم

ولى دوست ندارم خودمو امیدوار کنم چون بدجور تو ذوقم میخوره

چهارشنبه روز ١٣ پرى بودم رفتم سونو فولیه ٢٢تو تخمدانه راستم دلشتم البته این ماه لتروزول خوردم

دیروز دوباره رفتم سونو روز ١٦ پریم بود گفت آزاد شده و مایع آزاد مختصر در کلوساک دیده میشه

منم روزاى ١٣ ١٥ ١٦ افدام داشتم

امیدوارم نتیجه بده
گر نگه دار من ان است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.(خدایا خودت نگهدار این هدیه کوچیکت باش)
رویا چرا باید بخوره تو ذوقت در نهایتم نشد که نشد سریع بعد دوباره و سه باره و 10 باره عیبش چیه فقط تنها عیبش اینه توی یه چشم بر هم زدن تک تک ماهاو روزهای پری رو شمردی ناگهان 5 سال میگذرد مثل من
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

من اینقدر امیدواری و انرژی مثبت دارم که دیشب بطری اب معدنی رو بلند کردم و بعدش کلی پشیمون شدم که نی نی طوریش نشه

این چند روزه هم که میرم دسشویی همش میترسم که لک ببینم وقتی میبینم که لک ندارم خیالم راحت میشه

انگار که حامله ام
معجزه خدا ... عشقهای زندگیم
2706