2733
2739
عنوان

بارداری خارج رحمی ... کمک

534 بازدید | 3 پست
دیروز متاسفانه در اوایل هفته 6 سقط کردم. رفتم دکتر گفتن کاملا تخلیه شده و چیزی باقی نمونده. دیروز صبح آز بتا دادم 1040 بود .دکتر گفت برای اطمینان از اینکه خارج رحمی نبوده باید فردا یک آز دیگه بدم ببینن عددش چنده. سقطم هم بدون لکه بینی و با یک خون ریزی مثل پریود شروع شد. هیچ درد تیر کشنده ای هم ندارم الان هم دردم مثل پریوده. چقدر فکر میکنید احتمال خارج رحمی باشه. البته تو سونو معلوم شد تخمدانهام سالمه. سونوی واژینال هم نرفتم
سلام عزیزم متاسف شدم ایشالا خدای بزگ به زودی یه بچه سالم بهت عطاکنه ازروی بتا میشه حدس زد که خارج رحمی نیست چون اگه بود عددش خیلی بیشتر میشد ایشالا چیزی نیست.
همیشه جای شکرش باقیست الهی شکرت.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم حتما برو سونو وا‍ژینال منم اینجوری بودم درد نبود ولی خونریزی داشتم دکتر گفت سقط شده بر اساس ازمایش بتا بزرگ نبود ولی برای اطمینان سونو داد بعد از تموم شدن خونریزی یک هفته بعد دوباره خونریزی کردم رفتم سونو خارج از رحم بود دو ماه و نیم داشتم ولی به خاطر نبود علایم و پر به موقع متوجه نشدم مجبور شدم لوله ی چپ رو از دست بدم برای اطمینان حتماسونو واژینال برو عزیزم
2728