2733
2739
عنوان

تجربه خواندن قران در بارداری و تاثیرات ان

| مشاهده متن کامل بحث + 21458 بازدید | 94 پست
منم قرآن میخوندم.تو کتاب ریحانه بهشتی نوشته هر ماه چه سوره ای چه روزایی چند بار.واقعا معجزه میکنه.بچه من آرومترین نوزادی بود که خودم و دیگران دیده بودیم.بماند که الان که2سال و نیمشه شیطونه ها.بخاطر سنشه.سوره والعصر به شدت بچه رو صبور میکنه.
آنجا که نام مهدی نیست قرار نه فرار باید کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالتون شما ها همتون باردارین
ترو خدا برای من دعا کنید نی نی دار بشم
میگن دعای زن حامله زودتر جواب میده
من الان پنج ساله منتظرم
خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
2731
تبسم جون من قبلا دو تا سقط داشتم سر این بارداریم هم تو 4 هفتگی افتادم به خونریزی که گفتن داره سقط میشه ... یه هفته بعدش رفتم سونو گفتن 5 هفته و 6 روزشه ساک و کیسه زرده دیده شد ولی نی نی نبود... تا حالاا هم استراحت مطلق هستم قراره ایشالا 24 ام برم برا سونوی قلب
الینا کوچولو ... یکی یه دونه مامان و بابا... معجزه زندگیمون 22مرداد زمینی شد.... ممنون یا باب الحوائج علی اصغر (ع)
2740
سلام من برای بچه اولم 7بار قرآن و ختم کردم. خداروشکر یه بچه باهوش و عاقله. البته خوندن سوره یوسف به سیب و خوردن اون به زیبایی بچه کمک میکنه. من تاثیرشو توی دوقلوهام دیدم
فقط خدا و دیگر هییییییییییییچ......
فلامینگو جون بله نی ن ی تو دلم معجزه باب الحوائج بود برا من و شوشو ...

ایشالا زندگی همه منتظرا معجزه بارون بشه
الینا کوچولو ... یکی یه دونه مامان و بابا... معجزه زندگیمون 22مرداد زمینی شد.... ممنون یا باب الحوائج علی اصغر (ع)
فلامینگو پس ما هم دردیم

سید کوچولو و سولماز عزیز و همه کسایی که نی نی دارین برای ما منتظراهم دعا کنید
خـــــدایا از تو معجزه میخواهم معجزه ای بزرگ در حد خدا بودنت معجزه ای که اشـــک شوقم را جاری کند...
سلام
دخترم 4 شنبه 1 ساله میشه
من تو 9 ماه بارداری هر روز زیارت عاشورا می خوندم
صبحها 4 آیه الکرسی به دو پهلوم و بالا و پایین شکمم می خوندم
شبها هم چند بار سوره والعصر
جز شب اولی که دخترم از بیمارستان آوردیم خانه گریه کرد شب، دیگه هیچ شبی من بی خوابی نکشیدم خدا رو شکر.
خیلی صبور و ماهه، مامانش و تا خالا اذیت نکرده .
همسر همش بهم میگه برای قرآن خوندن و اعصاب راحتت تو بارداری که بچه ی خوبیه.
ایشالا زندگی همه منتظرا معجزه بارون بشه
الهیییییییییی آمیننننننننننننننننننننن
2706