2737
2739
پسر من اول سرفه هاش خشک بود حالا خلطی شده داره دکسترا متروفان و سرماخوردگی کودکان و انتی بیوتیک و سالبوتامول میخوره الان 5 روزه ولی فعلا از خشک رسیده به خلط داره ........به نظر شما طولانی نشده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیبا جان سرفه خیلی طول میکشه تا خوب بشه. دختر منم دوبار تو این زمستون مریض شد با سرفه های ناجور هر دو بارش هم حدود 10 تا 12 روز طول کشید تا کاملا خوب شد .
بخور رو دائم روشن بذار براش . فرنی ای گرم با نشاسته هم برای سرفه خیلی خوبه . همینطور عسل با شیر گرم .
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
پریا جان سرفه های خشک گلو رو بدتر تحریک میکنه و باعث ایجاد تورم میشه برای همین با داروهای ضد سرفه معمولا خلط دارش میکنند . دختر من دیفن هیدرامین کامپاند می خورد برای سرفه صبح و شب.
دیبا جون عزیزم زیاد خودت رو ناراحت و اذیت نکن ببین دختر من هم مثل علائم بچه تورو داشت بردم دکتر اونم دمیار(اسپری)سالبوتامل داد + آنتی بیوتیک. آخرشم پفت که یه سرفه طول درمانش 3 هفتست پس زیاد عجله نکن.
http://aylindeser.blogfa.com